Ana sayfa Haberler 1.0.2 Güncellemesi Açık Testi Geldi!

1.0.2 Güncellemesi Açık Testi Geldi!

0
PAYLAŞ

Son World of Tanks güncellemesinin üzerinden iki haftadan fazla süre geçti. Bu süreçte dolu dolu bir güncelleme için yeterli güncellemeler bir arada toplandı. Yeni Sovyet tankları, özelleştirme mekanizması, harita değişiklikleri ve Oject 268 v4’ün dengelenmesine kadar dolu dolu bir güncelleme bizleri bekliyor. World of Tanks’ın 1.0.2 güncellemesinde neler var, gelin birlikte keşfedelim!

10. Seviye Sovyet Tankları
World of Tanks’ın 9.22 güncellemesiyle birlikte Object 430 v2 ve T-10 tanklarının 10. seviyeleri yer değiştirmiş, bu tanklar da bir nevi öksüz kalmıştı. Bu güncellemede her iki tankın da 10. seviyeleri oyuna ekleniyor!

Kulesi Arkada Orta Tank Hattı K-91: 1.0.2 sürümünde K-91 tankı oyuna ekleniyor. Bu tanka Object 430 v2 hattından ulaşabileceksiniz. K-91 sağlam kule zırhına ve kendiden önce gelen araçlar gibi gövdenin arkasına konuşlanmış kuleye sahip. Rus orta tanklarına göre yüksek mermi hızı, ortalamanın üzerindeki isabetlilik, nişan alma süresi ve deliş gücüyle farklı bir oyun stili sunuyor. Hareket kabiliyeti ve top kullanımıyla öne çıkan K-91’in eksileri arasında kırılgan bir zırh, -5 top eğimi ve 180 derecelik sınırlı kule dönüş açısı bulunuyor.

K-91’in zırhı pek iyi değil ve kulesi sadece 180 derece dönebiliyor. Bu yüzden K-91’le yakın menzil çatışmalarından uzak durun. Görüş mesafesi, top kullanımı ve kamuflajı tankın artılarını oluşturuyor, dolayısıyla bunları kendi avantajınız için kullanın ve uzaktan oynayın.

Ağır Tank Hattı Object 277: Yeni sürümde, hızı ve hareketliliğiyle alışılagelmiş Sovyet ağır tanklarından farklı bir görüntü çizen T-10’un bir üst seviyesindeki tank Object 277 olacak. Object 277, T-10’un oyun stilini bir üst seviyeye taşımakla birlikte, tankın eksi özelliklerini de alacak. Object 277; dakika başı hasar, deliş gücü, nişan alma hızı ve can puanı iyileştirmeleriyle T-10’un oyun tarzını bir üst seviyeye taşıyor.

Object 268 v4’ün Dengelenmesi
World of Tanks’ın yeni güncellemesinde Object 268 v4’ün özellikleri düşürülüyor.

Gözden Geçirilen Haritalar
1.0 Güncellemesiyle birlikte haritalar HD görünüme kavuşsa da haritaların bazılarında dengeleme sorunları vardı. Bu yüzden bazı haritalarda değişiklikler yapıldı. World of Tanks’ın 1.0.2 güncellemesinde Fiyortlar, Erlenberg, Malinovka ve Dağ Geçidi haritalarında değişiklikler olacak.

Klondike HD
1.0.2 Güncellemesiyle birlikte Büyük Savaşlar haritası Klondike da HD görünüme kavuşuyor.

Özelleştirme
Başlangıçta sadece 8. seviye premium tanklarla ve 10. seviye tüm tanklar için geçerli olan özelleştirme sistemi, daha geniş bir tank havuzuna ulaşıyor. World of Tanks’ın 1.0.2 güncellemesiyle birlikte boya ve stil setleri 6. ve 8. seviye tanklar için geçerli hale geliyor.

İyileştirilmiş Başlangıç Deneyimi
1.0.2 Güncellemesi Acemi Birliği deneyimini yeni bir görev setiyle zenginleştiriyor. Acemi Birliği eğitimi tamamlandığında devreye girecek olan yeni görev, 2. ve 5. seviyeler arasındaki tanklar için tasarlandı ve araç yükseltmeleri, özelleştirme temelleri, sarf malzemeleri, donanım ve kişisel yedekleri barındıracak.

Yeni başlayanların oyun mekanizmalarını kolayca kavramasını sağlayacak faydalı makaleler ve tüyolar ile daha rahat hale gelecektir.

Tüm bu özellikleri test etmek ve açık teste katılmak için şu bağlantından açık test sunucusunu indirebilirsiniz: World of Tanks Açık Test Sunucusu