Ana sayfa Güncellemeler 1.0.2 Güncellemesi Bugün Yayında

1.0.2 Güncellemesi Bugün Yayında

0
PAYLAŞ

Birkaç gün önce yine bu blogda yazdığım yazıda, World of Tanks’ın 1.0.2 güncellemesinin Rusya’daki tarihini vermiş, bizim sunuculara da Rusya’dan bir gün sonra gelebileceğinden bahsetmiştim. Bugün itibariyle World of Tanks’ın 1.0.2 güncellemesi bizim sunuculara da geldi! Bu güncellemede neler mi var? Alttaki videoyu izleyin!

Yeni 10. Seviye Sovyet Tankları
Bu senenin başında gündemde olan konu Sovyet Teknoloji Ağacı revizyonuydu. World of Tanks’ın 9.22 güncellemesinde Object 430’un başka ağaca geçmesi ve T-10’un yerine Object 257’nin oyuna gelmesiyle birlikte Object 430 II ve T-10’nun bir üst seviyeleri boş kalmıştı. Bu güncellemede her iki tankın da bir üst seviyesi olan K-91 ve Object 277 oyuna eklendi.

Kulesi Arkada Orta Tank Hattı – K-91: Object 430 II’den gelen K-91 küçük siluete, keskin nişancı isabetine ve süper mermi hızına sahip. Ancak bu 10. seviye aracın gerçek bir zırhı ve harika alfa hasarı yok.

Ağır Tank Mini Hattı – Object 277: T-10’un ardından gelen Object 277 saldırgan bir ruha sahip ve harika korumayı daha yüksek dakika başı harası, alfa ve delişiyle birleştiriyor. Ancak dikkatli olmakta fayda var, hem komutan kapağı hem de alt zırh plakası zayıf ve diğer ağır Sovyet kardeşleri gibi harika tam çevreleyen zırha sahip değil.

Object 268 v4 ve Object 430 II
Benim gibi Object 268 v4’ten ölümüne nefret edenler için harika bir haber var: Object 268 v4’ün özellikleri düşürüldü! Tankın top kullanımı, nişan alma süresi, dönüş hızı, motor gücü, azami ileri ve geri hızı, can puanı, gövde dönüş hızı, ön zırhı ve daha birçok özelliği düşürüldü. Object 268 v4, hala çevik bir tank ama artık orta tanklardan rol çalacak kadar iyi bir tank değil.

Bu güncellemedeki tek değişiklik Object 268 v4 ile sınırlı değil, Object 430 II de değişti! Object 430 II, Object 416 ve K-91 arasında kalın gövde zırhı ve isabetsiz topuyla dikkat çekiyordu. Halbuki kendisinden önce ve sonra gelen her iki tank da zayıf gövde zırhına ve isabetli topa sahipti, dolayısıyla Object 430 II tankı da hattın diğer tankların uyum sağlamak amacıyla gövde zırhını kaybetti, fakat daha isabetli bir topa ve daha yüksek dakika başı hasara kavuştu.

Gözden Geçirilen Haritalar
Geri bildirimler ve savaş istatistikleri sonucunda Fiyortlar ile Erlenberg’deki tutarsızlık sorunlarını giderecek değişiklikler yapıldı. Bunlarla birlikte Malinovka ve Dağ Geçidi haritalarında da tasarım değişikliklerine gidildi.

İyileştirilmiş Başlangıç Deneyimi
1.0.2 Güncellemesiyle birlikte mevcut Acemi Birliği deneyimine eklemeler getiren Gelişmiş Eğitim geliyor. Yeni görev seti oyun için hayati önem taşıyan birçok şeyi açıklayacak. Buna ek olarak oyun içi kılavuzlar koleksiyonu sayesinde tüm oyuncular için daha rahat bir deneyim olacak. Bunlar delmeden tespite ve daha fazlası gibi World of Tanks’ın kilit özelliklerini anlatacak.

6. ve 8. Seviyeler İçin Özelleştirme
Son güncellemeyle özelleştirme sistemini iyileştirildi. Geri bildirimler boya uygularken aracın oyunda nasıl görüneceğini hayal etmenin zor olduğunu göstermişti. Yeni Garajın görünümü bu sorunu çözecek, çünkü ışıklandırma renklerin savaşta görüneceği şekilde ayarlandı. Ayrıca özelleştirme menüsünün arabirimini de süreci kolaylaştıracak şekilde elden geçirildi. Özelleştirme tüm 6., 8. ve 10. seviye araçlar için mevcut olacak.

Şimdilik bu kadar, destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇