Ana sayfa Haberler 1.2 Güncellemesi Ortak Testi Geldi!

1.2 Güncellemesi Ortak Testi Geldi!

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın 1.2 Güncellemesi ortak testi aktif oldu! Bu güncellemede yine birtakım değişiklikler olacak, ortak teste katılmak isterseniz yazının sonundaki sunucuyu yükleyebilirsiniz. Peki, bu güncellemede neler var?

Haritalar
→ İmparatorluk Sınırı

İmparatorluk Sınırı, Çin sunucusu için özel hazırlanan bir harita. Bu harita, Çinli oyuncuların beğenisini aldı, dolayısıyla diğer sunuculara da geliyor. World of Tanks’ın 1.0 Güncellemesinin çıkışından beri oyuna katılan Asya’da yer alan bu harita, tüm araziye yukarıdan hâkim olan Çin Seddi tarafından iki parçaya ayrılıyor.

→ Otoban

Otoban haritası HD’ye çevrilen haritalar arasındaki yerini aldı. HD’ye çevrilme işlemi sırasında haritanın dengesizlikleri de düzeltildi ve şimdi oynanmaya hazır! AC/DC’den “Highway to hell” şarkısını açın ve Otoban haritasının tadını çıkarın.

→ Geniş Park

HD’ye çevrilen haritalar arasında Geniş Park haritası da var. Harita HD’ye çevrildi ve savaş sınırının ötesine yeni alanlar eklendi. Harita son haliyle çok güzel duruyor.

Kişisel Görevler: İkinci Cephe
Kişisel Görevler harekatının ilki oyuncuların ilgisini çekmişti. StuG IV, T28 HTC, T 55A ve Object 260 gibi ödüllerin dağıtıldığı ilk harekat uzun bir süredir oyundaydı ve harekatı tamamlayan oyuncular için yeni bir cephe gerekiyordu. World of Tanks’ın 1.1 Güncellemesiyle birlikte İkinci Cephe operasyonları başladı.

Eski adıyla Object 726, yeni adıyla Object 279 (e) 1.2 Güncellemesinde oyunda!

İkinci Cephe’nin ilk operasyonu 6. seviye İngiliz tank avcısı Excalibur’la devam etse de bu Ortak Test’te İkinci Cephenin üçüncü operasyonu başlayacak, yani Object 279 (e) görevleri açılacak. Bu görevlerin Excalibur ve Chimera görevlerinden daha zor olduğunu şimdiden belirtelim.

Botlar
Latin Amerika gibi oyuncu sayısının az olduğu sunucularda savaşa girmek için, özellikle de düşük seviyelerde, uzun bekleme süreleri sorunu yaşanıyor. Sırada bekleme süresini kısaltmak için oyuna botlar ekleniyor. Bu botlar sadece belirli haritalarda ve 1-5 arasındaki seviyelerde yer alacak. Botları diğer oyunculardan ayırmak için adlarının başında ve sonunda iki nokta üst üste “:” ve belirli bir bröveleri olacak, böylece onların bot olduğun bileceksiniz. Botlar bu Ortak Test sırasında test edilecek.

Botlar şu an için sadece Latin Amerika sunucusunda yer alacak, bunun dışında botların Avustralya sunucusu için de eklenmesi gündemde. Avrupa, Rusya ve Amerika sunucularında şimdilik bu botlar yer almayacak. İleride ne olur bilemeyiz, belki de botlar bir olup diğer tüm oyunculara saldırırlar 😂

World of Tanks 1.2 Güncellemesi Ortak Test’i indirmek için tıklayın: 1.2 Güncellemesi Ortak Testi