Ana sayfa Haberler 1.4.1 Güncellemesi Geliyor

1.4.1 Güncellemesi Geliyor

0
PAYLAŞ

Yeni güncelleme zamanı geldi. Bugün Rusya sunucusunda aktif olan World of Tanks’ın 1.4.1 Güncellemesi, yarın yani 20 Mart’ta Avrupa sunucularında aktif olacak. Bu yeni güncelleme, bir ara güncelleme olarak dikkat ediyor, çünkü aslında oyuna veya oynanışa etki eden çok önemli bir yenilik bulunmuyor ama yine de bakmakta fayda var. Bu güncellemede; Liyakat Ödülleri, Taslaklar ve Mürettebat Kaplamaları özellikleri aktif olacak. Sıradan gidelim.

Liyakat Ödülleri

Liyakat Ödülleri, savaşta iyi performans gösteren oyuncular için yepyeni ödüller sunuyor. Bu yepyeni özellik, savaş sonunda kredi ve deneyim dışında yepyeni başka ürünleri hediye olarak veren bir sistem olarak dikkat çekiyor. Liyakat Ödülleri arasında sarf malzemeleri, tahvil, kredi ve başka değerli oyun içi ürünler bulunuyor. Bu ödüller sadece 5. ve 10. seviye arası tanklarla oynarken belirli aralıklarla çıkacak. Yani sürekli Liyakat Ödülleri kazanma gibi bir durum olmayacak. Oyunda iki tür Liyakat Ödülleri olacak: küçük ve büyük. Kazanacağınız ilk dört ödül küçük olurken beşincisi büyük olacak ve tabii ki büyük ödülün içeriği küçüklere göre daha değerli olacak.

Taslaklar

Taslaklar, Liyakat Ödülleri özelliğiyle edinebileceğiniz özel içerik ürünleridir ve yeni tankları araştırırken indirim almak için kullanılırlar. Araştırmak istediğiniz aracın seviyesine göre gereken Taslak sayısı artar, bu da tankı araştırırken daha az deneyim kullanabileceğiniz anlamına gelir. Belirli bir tank için gereken tüm Taslakları toplarsanız, aracın araştırma maliyetinde %100 deneyim puanı indirimi kazanabilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için tüm Taslakları toplamış olmanız gerekmez ama tabi ne kadar çok Taslak varsa, o kadar büyük indirim alırsınız.

Mürettebat Kaplamaları

Mürettebat Kaplamaları, yepyeni bir tür özelleştirme ürünüdür. Bu özellik sayesinde araçlarınızın mürettebat üyelerini gerçek tarihsel veya eğlenceli kişiliklerle değiştirebilirsiniz. Yeni güncellemeyle birlikte 3 adet Mürettebat Kaplaması hesabınıza ücretsiz olarak eklenecek. Taslaklar özelliğinde olduğu gibi Mürettebat Kaplamaları da Liyakat Ödülleri özelliğiyle elde edinilebilecek. Bunun dışında şu ana kadar altın karşılığı yapılan mürettebat fotoğrafı ve ismi gibi değişiklikler de ücretsiz olacak.

Hepsi bu kadar, yeni güncelleme şimdiden tüm oyunculara hayırlı uğurlu olsun. Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇