Ana sayfa Haberler 1.4 Güncellemesi Geldi!

1.4 Güncellemesi Geldi!

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın 1.4 Güncellemesi beklendiği gibi yarın Avrupa sunucularında olacak. Bu güncellemede neler var, gelin hep birlikte bir göz atalım.

Tekerlekli Araçlar

Beş yeni Fransız tekerlekli aracı Fransız teknoloji ağacına eklenecek. Fransız tekerlekli araç hattı, AMX ELC bis’ten itibaren araştırılabilir olacak. Bu güncellemeyle birlikte sırasıyla şu araçlar hatta eklenecek: AMD Panhard 178В, Hotchkiss EBR, AML Lynx 6×6, Panhard EBR 90 (mle. 64) ve Panhard ebr 105. Tekerlekli araçların birçoğunda iki kip bulunacak: seyir ve sürat. Seyir kipindeki tankların dönüş hızı yüksek olacak, fakat yüksek hızda hareket edemeyecek. Sürat kipindeki araçlar da, seyir kipindeki araçlardan farklı olarak daha hızlı hareket edecek, fakat hareket kabiliyetleri önemli ölçüde azalacak.

Kişisel Görevler ve Ödül Tanklarında İyileştirmeler
Oyuncular, Excalibur tankı almak için zorlu olmasa da yorucu görevlerden geçiyordu. İkinci Cephe harekatının ilk görevlerinde birtakım iyileştirmeler yapılmıştı, şimdi sıra diğer görevlerde. Bu güncellemesinde Chimera tankının görevleri iyileştirildi, artık Chimera tankına daha kolay sahip olabileceksiniz.

Chimera görevleri dışında, ödül tanklarına da iyileştirmeler geldi. Oyuncular, zorlu görevlerden sonra Chimera ve Object 279 (e) aldıklarında bu tankların yeteri kadar iyi olmadığını düşünüyorlardı ki, tam da bu sebepten bu tanklar iyileştirme aldı.

Chimera’nın standart mermi deliş gücü 218 mm’ye çıkartıldı. Bunun dışında tankın isabetliliği, nişan alma süresi ve top dengelemesi iyileştirme aldı. Bunun dışında tankın mermi hızı artırıldı ve görüş mesafesi iyileştirildi.

Object 279 (e), nişan alma süresi iyileştirmesi aldı ve artık daha yüksek isabetliliğe kavuştu. Tankın kule dönüşü sırasındaki dağılımı da azaltıldı. Bunun dışında tankın alt plakası iyileştirdik, böylece delinme şansı oldukça düştü.

Eşzamanlı İşleme Desteği

World of Tanks’ın 1.0 Güncellemesiyle birlikte oyun, tamamen yenilenmiş Core motoruna geçti. Böylece oyun görsel olarak daha da çarpıcı hale geldi. Bu güncellemede Core motoruna performans optimizasyonu ve eşzamanlı işleme desteği geldi. Yani ekran kartınızı %100 performansla kullanabileceksiniz. Bu da, savaşta daha yüksek fps’e ulaşmanızı sağlayacak ve ekran kartınızdan daha fazla verim almanız anlamına geliyor.

Yeni Harita: Hayalet Şehir

Daha önce çeşitli oyun kiplerinde ve turnuvalarında savaşlar için arena görevi gören Hayalet Şehir haritası, Rastgele Savaşlar haritası olarak geri dönecek. “Uzun süredir unutulmuş” bu mekan ciddi şekilde elden geçirildi ve yeni havalı müziklere kavuştu. Hayalet Şehir 1000m x 1000m boyutuyla, 4. ve 10. seviyeler arasındaki tanklara açık olacak.

Harita Değişiklikleri
Haritalarda erişilmesi zor bölgelerle ilgili arazi değişiklikleri yapıldı. Şu haritalardaki bazı sorunlar giderildi: Karelia, Live Oaks, Lakeville, Uçurum, Murovanka, El Halluf, Uçak Pisti, Bozkırlar, Minsk, İmparatorluk Sınırları, Klondike, Nebelburg, Manastır.

İmparatorluk Sınırları haritası için taarruz savaş türü kapatıldı.

World of Tanks sunucuları, 6 Şubat TSİ 03.30 ile TSİ 10.00 arasında yeni güncellemenin hazırlanması için durdurulacaktır. Bu süreçte Premium Hesap kullanan oyuncuların bakım süresini telafi etmek için 24 saatlik Premium Hesap süresi eklenecek.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇