Ana sayfa Haberler 1.6 Güncellemesi: 2. Açık Test

1.6 Güncellemesi: 2. Açık Test

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın yeni güncellemesi 1.6’nın ikinci açık testleri başladı. Bu yepyeni açık test sunucusunda, bir önceki sunucuda yer alan İngiliz hafif tankları iyileştirmeleri dışında yepyeni bir Ön Cephe haritası yer alıyor: Kraftwerk. Bu açık testte bizleri neler bekliyor, kısaca anlatayım.

Yeni Ön Cephe Haritası: Kraftwerk

“Kraftwerk” isimli bu yepyeni Ön Cephe haritası açık teste girdi. Haritadaki kurallar tanıdık gelecektir, çünkü bu harita bünyesinde savunulacak veya ele geçirilecek altı alan (üsler) ve saldıranların yok etmesi gereken beş büyük top (ana hedefler) bulunduruyor.

“Kraftwerk” Almanca “güç fabrikası” anlamına geliyor, bu ismi de haritanın tam ortasında yer alan görkemli soğutma kulelerine sahip enerji santralinden alıyor.

İlk savunma hattı büyük ölçüde oldukça açık geçitler ve kulvarlarla tamamlanan şehir bloklarından oluşuyor. Burada öncelikle yakın ve orta mesafe çatışmaları olacaktır.

İkinci savunma hattı kanatlarda cesur ve çevik hareketlerle avantajlı konumları ele geçirmeye imkân sağlayan ciddi arazi değişiklikleri içeren geniş açık alanlardan oluşuyor. Haritanın ortasındaki enerji santrali mekânın en yoğun yapılara sahip bölümlerinden biridir.

Kilit hedeflerin bulunduğu son savunma hattı çeşitli arazi şekilleri içeren karışık bir ortamdan oluşmaktadır. Burada haritanın özgün özelliklerinden birini oluşturan askeri koruganlarla karşılaşacaksınız. O kadar büyükler ki içlerine girip içeride çatışabilirsiniz.

1.6 Güncellemesini test etmek için açık test sunucusunu indirebilirsiniz: Açık Test Sunucusu