Ana sayfa Haberler 1.6 Güncellemesi: Ortak Teste Katılın

1.6 Güncellemesi: Ortak Teste Katılın

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın yepyeni güncellemesi cuma günü ortak teste geldi. Bu yepyeni güncellemede yeni İngiliz hafif tank hattı da oyuna eklenecek. Bu yepyeni hat dışında, 1.6 güncellemesinde kişisel görevlerde değişiklikler, özelleştirme güncellemeleri, dost hasarının kapatılması yer alacak. Güncellemede neler var, sıradan gidelim.

Üst Seviye İngiliz Hafif Tanklar Geliyor!

World of Tanks’ın yepyeni güncellemesinde yüksek seviyeli İngiliz hafif tankları oyuna ekleniyor. Sırasıyla 4 yeni hafif tank, yeni güncellemeyle oyunda olacak: GSR 3001 Setter, LHMTV, GSOR 3301 AVR FS, Manticore. Manticore dışındaki hafif tanklar, tarihsel tanklar olarak dikkat çekiyor. İngiliz orta tankı Cromwell’den itibaren araştırılabilir olan İngiliz hafif tankları, yüksek kamuflaj değeriyle dikkat çekiyor. Bunun dışında İngiliz hafif ağacında şu özellikler olacak:
• İyi görüş mesafesi
• Mükemmel dinamikler
• Yüksek gizlenme oranı
• Büyük alfa hasarına ama ortalama DPM’ye sahip toplar. Bu araçlar daha çok bulundukları yerden ateş etmeye uygunlar, hareket hâlindeyken değil.

Tüm bu nitelikler yeni İngiliz araçlarını çok iyi gözcü haline getiriyor. Görüş mesafesi, gizlilik değerleri ve minik boyutların bu bileşimi yeni İngiliz tanklarını hem aktif hem de pasif gözcülük için mükemmel bir hale getiriyor.

Kişisel Görevler Değişiklikleri
Bu yepyeni güncellemeyle birlikte Kişisel Görevler de değişiyor. KMT değişikleriyle birlikte, mevcut Kişisel Görevleri yapmak daha da zorlaşmıştı. Bunun önüne geçmek için İkinci Harekâtındaki 40 görevin koşulları da basitleşiyor. Artık Object 279’a giden yolda daha az çaba göstereceksiniz.

Özelleştirme Güncellemesi
Önceki güncellemelerde oyuna eklenen Çıkartmalar ile tanklarınıza daha çarpıcı bir görünüm kazandırmak mümkün, fakat çıkartmalar konusunda da birtakım sıkıntılar mevcuttu. Çıkartmaları başka bir yere taşımak, döndürmek, tanktan kaldırmak, onların tankın üstünde nasıl göründüğüne bakmak gibi sıkıntılar, bu güncellemeyle son bulacak. Ayrıca yepyeni çok boyutlu çıkartmalar geliyor, bunlar her tankta belirli yerlerde olacak.

Dost ateşinin/hasarının kapatılması
1.6 güncellemesiyle birlikte Rastgele Savaşlarda dost ateşi/hasarı kapatılacak. Yakında tüm diğer savaş türlerinde de, yani Standart, Karşılaşma, Taarruz ve Büyük Savaşlar gibi kiplerde de uygulanabilir olacak.

1.6 Güncellemesini test etmek için açık test sunucusunu indirebilirsiniz: Açık Test Sunucusu