Ana sayfa Haberler 30 Ağustos Zafer Bayramı İndirim Kuponu

30 Ağustos Zafer Bayramı İndirim Kuponu

0
PAYLAŞ

1071’deki Malazgirt Savaşıyla Anadolu’ya giriş yaptık, 1922’deki Büyük Taarruz’la “buradayız, gitmiyoruz” mesajını tüm batılı devletlere kabul ettirdik. Bugün 30 Ağustos, Büyük Taarruz’un 96. yıl dönümü. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar!

World of Tanks yetkilileri, 30 Ağustos Zafer Bayramı anısına Türkiye’den oyuna giriş yapan tüm oyunculara %30 indirim sağlayan bir kupon veriyor. Oyuna giriş yapıp 1 savaş yaparak bu indirim kuponunu aktif edebilir ve Premium Dükkan’dan indirimli alışveriş yapabilirsiniz. VPN kullanıyorsanız bu kuponu almak için VPN’i kapatmanız gerekebilir.

Kuponu almak için oyuna girin ve 1 savaş yapın. Savaş sonrasında bir bildirim gelecek. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla %30’luk indirim sağlayan bir kupon kazandığınızı bu bildirimde görebilirsiniz. Aynı şekilde Premium Dükkan’daki “Kuponlarım” sekmesinden de kuponunuzu inceleyebilirsiniz. Bu kupon, hali hazırda indirimde veya promosyonda olan ürünler hariç olmak üzere geri kalan tüm ürünler için %30’luk indirim sağlamaktadır. Bu kuponla 284 TL’lik Löwe’yi 199 TL’ye satın alabilirsiniz.

Euro’da yaşanan dev artış sonrasında World of Tanks yetkilileri sabit Euro değerini değiştirmek zorunda kalmış ve bunun sonucunda da tankların Türk Lirası fiyatları artış göstermişti. Bence indirim oranı yeterli olmasa da, bu kupon artıştan önceki değerlerden daha ucuza alışveriş yapmanızı sağlayabilir. Oyuna girip 1 savaş yapın ve bugünün anısına hazırlanan özel kupondan yararlanın!