Ana sayfa Haberler 8. Seviye Büyük Savaşlar Geldi

8. Seviye Büyük Savaşlar Geldi

0
PAYLAŞ

10. seviye tanklarla Büyük Savaşlar kipini oynayanınız var mı? Ben pek sevmesem de dışarıda bir yerlerde Büyük Savaşlar kipiyle oynayan oyuncular var ve bu oyuncular Nedelburg ve Klondike gibi haritalarda iyi sonuçlar alıyorlar. Siz de Büyük Savaşlar kipinden zevk alan oyunculardan biriyseniz size çok iyi bir haberim var, 8. seviye tanklar için Büyük Savaşlar kipi aktif oldu.

Bu sene 8. seviye Ön Cephe kipinin başarısını gören World of Tanks ekibi 8. seviye Büyük Savaşlar’ı denemek ve oyuncuların tepkisini ölçmek için 13-20 Kasım tarihleri arasında Büyük Savaşlar kipini getirdi.

Klondike ve Nedenburg haritalarında 8. seviye tanklarla 30’a 30 savaşmak için şimdi tam zamanı. Bu kipte savaşa girmek için ayarlar kısmında Savaş Tipleri başlığı altındaki Büyük Savaşlar’ı aktif etmeyi unutmayın. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Ayarlar kısmına girip aşağıdaki görselde bulunan beyaz alanı aktif etmeniz yeterli olacaktır.

30’a 30 savaşlarda takım başına 3 topçu ve 7 tank avcısı sınırlaması var, yani savaşlar hareketli geçecek diyebiliriz. Tank avcıları ve topçuları sınırlandırmak iyi bir şey fakat bu kipte tahvil ödülü olmayacak. Tahvil olmasa da Büyük Savaşlar kipinde kişisel görevleri tamamlayabileceğinizi şimdiden belirteyim.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇