Ana sayfa Güncellemeler 9.17 Güncellemeleri Süper Test’te!

9.17 Güncellemeleri Süper Test’te!

0
PAYLAŞ

684x243_ahge9yt

World of Tanks, 9.17 güncellemesinin Süper Test özelliklerini duyurdu. 9.17 güncellemesi beraberinde yeni özelliklerle birlikte geliyor. 9.17 güncellemesiyle birlikte ilk İsveç tankı Strv m/42-57 Alt A.2’nin İsveçli kardeşleri oyunda olacak!

9.17 güncellemesiyle birlikte gelecek HD tanklara blogda yer vermiştim. 9.17 Süper Test güncellemesinde yeni İsveç tankları dışında; premium tanklarda, zırh mekaniklerinde, ses sisteminde ve mini haritalarda birtakım değişiklikler öngörülüyor.

İsveç Tankları
İsveç tank avcıları hattı oyuna geliyor! Hafif zırhlı olmanın dezavantajını hız ve çeviklikle kapatan İsveç tank avcıları, güçlü topları ve düşük siluetleriyle birlikte, bir “hayalet” gibi düşmanlarına korku salacaklar. Yetmedi! 8. ve 10. seviye arası tank avcıları hidro-pnömatik süspansiyonları sayesinde ulaşılamayan noktalardaki kirleri temizlemenize yardımcı olacaklar.

Tank avcıları hattının dışında, karma bir dal bizleri bekliyor. Bu karma dal içinde 1. ve 3. seviyeler arasında hafif tanklar, 4. ve 7. seviyeler arasında orta tanklar, son olarak da 8. ve 10. seviyeler arasında ağır tanklar yer alıyor. İsveç hafif tankları, savaş becerileri ve taktiklerini geliştirmek için mükemmel araçlar olsa da, 5. seviye orta tank Strv m/42 ile birlikte işler değişiyor! -15 derece top eğim açısına sahip İsveç orta tankları için, engebeli araziler büyük bir avantaj olacak! Serinin sonunda göreceğimiz İsveç ağır tankları taret zırhına, şarjörlü toplara ve yüksek top eğim açısına sahipler.

Yenilenen Zırh Mekanikleri
9.17 güncellemesi, İsveç tanklarının dışında sekmelerin işleyişiyle ilgili bir değişikliği beraberinde getiriyor. Çarpma açısı ve top kalibresinin büyük önem taşıdığı yeni mekaniklerle birlikte iyi eğimli tanklar güç kazanacak! Artık, ince ama iyi açı verilmiş zırhlarla yüksek kalibre mermileri sektirebileceksiniz veya ufak kalibre silahla kalın zırhlı tankları delebileceksiniz. Biraz karışık oldu değil mi? Görsellerle anlatmaya çalışayım.

50mm kalınlığa sahip bir zırhla, 90mm’lik bir topu sektirebilirsiniz.
90mm

50mm kalınlığa sahip bir zırhla, 122mm’lik bir topu da sektirebilirsiniz ama bunun için daha yüksek bir açıya ihtiyacınız olacak.
122mm

Topun çapı arttıkça, daha yüksek açıya ihtiyacınız olacak. 50mm kalınlığa sahip bir zırhla, 152mm’lik bir topu da sektirmek mümkün ama daha yüksek açıyla!
152mm

Premium Tanklardaki Değişiklikler
World of Tanks, Premium tanklarda birtakım değişikliler yapmaya karar verdi. Yeni güncellemeyle birlikte Löwe, FV4202, STA-2, M4A1 Revalorisé, Panther 8,8cm ve WZ-111 biraz sevgi görecek. Bu araçların iyileştirmelerini blogda yazdım.

Ses Sistemi Değişiklikleri
9.17 güncellemesiyle birlikte, oyun 5.1\7.1 çevresel ses sistemlerini otomatik olarak algılayacak. Bunun dışında bir hedefe kilitlenmek, sesli bildirim ile desteklenecek. Ve elbette son olarak, mikrofon açma işlemi daha kolay olacak.

Mini Harita Değişiklikleri
Yeni güncelleme, mini haritalardaki sadeliği beraberinde getirecek. Karelia, Pilsen, Kum Nehri, Dağ Geçidi, Tundra, Kasırga ve Himmelsdorf Kış mini haritaları sadeliğe kavuşacak.