Ana sayfa Haberler 9.17 Güncellemesi Yarın Geliyor!

9.17 Güncellemesi Yarın Geliyor!

0
PAYLAŞ

9.17 güncellemesiyle ilgili daha önceden “her şey yolunda giderse 13 Aralık’ta gelecek” demiştim. Aslında bu cümle kısmen doğru, 9.17 güncellemesi şu anda World of Tanks Rusya sunucularında yayında olmasına rağmen Avrupa sunucularına 1 gün gecikmeli olarak geliyor.

World of Tanks Avrupa sunucuları 14 Aralık günü TSİ 04:00 ila TSİ 10:00 (GMT+3) arasında her şeyin hazırlanması için durdurulacak. Bunun dışında Dünya Haritası da 24 saat dondurulacak, klan portalı geçici olarak kapanacak ve çatışmalar dışındaki kale savaşları iptal edilecek. Mevcut premium hesabı olan oyuncular bakım süresinin telafisi için ek 24 saatlik premium hesabı ücretsiz alabilecekler.

Güncellemede yeni neler var?

İsveç Araçları
İsveç teknoloji ağacı iki farklı şekilde geliyor: tank avcıları ve karışık hat.

Hafif zırhlı, hızlı, düşük profilli tank avcıları yüksek deliş gücü olan bir topa sahipler. 8. ve 10. seviye arasındaki tank avcılarının kuşatma ve seyir modu özelliği bulunuyor. Kuşatma modu hasar verme yeteneğinizi önemli ölçüde artırırken seyir modu hareketlilik avantajı sağlıyor.

Karışık hat; hafif, orta ve ağır tanklardan oluşuyor. İlk ve orta seviyeler iyi eğim açılarına sahip araçlardan oluşurken ağır tanklar top eğimine ve şarjöre sahiptir.

Premium Araçlar
FV4202, STA-2, M4A1 Revalorisé, T26E4 SuperPershing, WZ-111, Löwe, Panther 8.8, T34, M46 Patton KR ve 112’nin savaş parametreleri değiştirildi. Bu tanklara ek olarak АМХ 50 120 ve АМХ 50 B tanklarında da iyileştirmeler yapıldı.

Sesler
5.1/7.1 çevresel ses düzenine sahip olanlar için ilgili ön ayarlar oyuna eklendi.
Hedefe kilitlenme için sesli bir bildirimle geliştirildi.
“Ses” sekmesinde mikrofonu açmak için bir seçenek bulunuyor.
Doğal engellerle çarpışmanın yeni sesleri, çarpmanın sertliğini de yansıtıyor.

Mini haritalar
Mini haritaların görünüşü değiştirildi:
Karelia
Pilsen
Kum Nehri
Dağ Geçidi
Tundra
Kasırga
Himmelsdorf Kış

HD Modeller
11 araç daha HD modellerine kavuştu:
B1
Conqueror GС
Pz.Sfl. IVc
Sturer Emil
Pz.Sfl. IVb
VK 28.01
SU-85I
SU-122-44
KV-2
SU76I
Tetrarch