Ana sayfa Güncellemeler 9.18 Güncellemesi Tarihleri

9.18 Güncellemesi Tarihleri

0
PAYLAŞ

Bu hafta sizi habersiz bıraktım. Bu hafta World of Tanks’la ilgili pek bir gelişme olmadı, genellikle World of Warships tarafında gelişmeler var ama Erich Maria Remarque’ın ünlü eserine gönderme yapayım, “Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok”. World of Tanks 9.18 güncellemesi dışında.

9.18 güncellemesi bu hafta Kuzey Amerika sunucularına geldi! Genellikle Rus sunucularına gelen ilk güncelleme paketi bu defa Kuzey Amerika sunucularına sunuldu. Şu an Kuzey Amerika sunucularına kayıtlı oyuncular, World of Tanks 9.18 güncellemesiyle oynuyorlar.

Peki ilk olarak Rus sunucularına gelen güncelleme neden Kuzey Amerika sunucularına geldi? Öncelikle belirteyim ki 9.18 güncellemesi çok ciddi bir güncelleme. Yıllardır birçok oyuncunun şikayet ettiği topçu sınıfı düzenleniyor, 8. seviyede sonlanan hafif tanklar 10. seviyeye kadar uzatılıyor ve yepyeni tanklar geliyor. Bu yenilikleri test etmek amacıyla da oyunun büyük bir kısmını oluşturan Rus oyuncular yerine nispeten daha ufak bir oyuncu grubunu oluşturan Amerikalılara sunuldu. Bu durumun istisnai bir durum olduğunu belirtelim, sanırım bundan sonraki güncellemeler yine Rus sunucularında sunulacak.

9.18 güncellemesinin olası tarihlerini de yazalım.
Kuzey Amerika(NA): 18 Nisan
Avrupa (EU): 26-27 Nisan gecesi
Rusya (RU): 26-27 Nisan gecesi
Asya (ASIA): 4 Mayıs