Ana sayfa Wargaming 9.19.1 Güncellemesi Süper Testi

9.19.1 Güncellemesi Süper Testi

1
PAYLAŞ

World of Tanks’ın son güncellemesi 9.19.1’de bizi neler bekliyor?World of Tanks Türkiye Topluluk Koordinatörü vuque, Türkçe forumunda paylaştığı yazıyla bizi aydınlatıyor. En önemli değişiklik, oyuna yeni bir teknoloji ağacı geliyor. İlk Polonya tankı bu güncellemeyle oyunda olacak!

Değerli tankçılar!

Bugün, ileride gelecek olan World of Tanks’ın 9.19.1 sürümünün içeriği hakkında bilgi paylaşacağız.

Yeni güncellemede bu ilkbaharda eklenen özelliklerin – güncellenmiş eşleştirici ve güncellenmiş KMT sınıfı geliştirilmesine odaklanıyoruz. Ayrıca Çin dalının tepesindeki araçlarda bazı değişiklikler yapacağız, oyuna ilk Polonya tankını ve yeni bir eğitim modunu ekleyeceğiz. Ve tabii ki daha fazla araç HD kalitesinde olacak. İlginizi çekti mi? Aşağıda daha fazla detay bulabilirsiniz.

Güncellenen eşleştirici ne durumda? İlk olarak, eşleştirme takımlarını araç tiplerine bağlı olarak sıkılaştırdık – artık takımlar Tank Avcısı, Hafif Tank ve KMT olarak daha dengeli dağıtımlara sahip olacak, bu sınıfların takım listesindeki yerleri göz önüne alınarak kombine edilecek. Örneğin, eğer bir takımda en tepede bir Hafif Tank varsa, karşı takımın araçları eşleştirilirken, eşleştirici listenin üst kısmına bir adet Hafif Tank bulmaya çalışacak. Önceden, eşleştirici araçların takım listesi içerisindeki yerini değerlendirmeye almıyordu.

İkinci olarak, KMT’ler takım olarak oynayabilecek, ancak bir takımda birden fazla bu sınıftan araç olamayacak.

Üçüncü değişiklik ise aynı seviye araçların oyun içi yanda bulunan listedeki sıralaması değiştirilecek. Bununla ilgili detayları güncelleme notlarında bulabilirsiniz.

Topçular ile ilgili ne değişiklikler olacak? Takımlarda oynamanın dışında, alternatif hedef almayı geliştirdik – artık bu modda hedef almak daha kolay. Ayrıca şok mekaniklerinde değişiklikler olacak: şok halindeki hedeflemeye verilen hasar silah işaretlerini hesaplarken kullanılacak. Ek olarak Gore’s Madalyasını alma koşullarını tekrar gözden geçirdik ve topçu hedef işaretçisi arayüzünü geliştirdik.

Haydi Cepheye!