Ana sayfa Güncellemeler 9.19 Güncellemesi Sessiz Sedasız Geldi!

9.19 Güncellemesi Sessiz Sedasız Geldi!

0
PAYLAŞ

World of Tanks 9.19 güncellemesinin geliş tarihini, RU sunucusu için 31 Mayıs olarak duyurmuştum. Görünen o ki, RU sunucusunun dışında EU sunucusu da güncellemeye kavuştu. Genellikle RU sunucusu güncellemeye daha önceden ulaşır, 1 hafta sonra da EU’ya gelirdi, fakat bu sefer durum farklı. Bu güncellemede neler var, birlikte keşfedelim.

Sıralamalı Savaş kipi
Hepimizin başına gelmiştir. Savaşta muhteşem bir performans gösterdiniz fakat oyunu çeviremediniz. İşte Sıralamalı Savaşlar burada devreye giriyor.

Sıralamalı Savaşlar, 10. Seviye araçlara özel 15’e 15 savaşlarda benzer beceriye sahip rakiplerle karşılaştığınız bir kip olarak dikkat çekiyor. Bu kipte, savaştaki kişisel performansınız karşılığında ödüllendiriliyorsunuz ve World of Tanks’ın yeni para birimi Tahvil kazanabiliyorsunuz. Tabi bu Tahvillerle oldukça güzel ödüller alabilirsiniz.

İyileştirilmiş Donanım ve Yönergeler.
Bu güncellemede İyileştirilmiş Donanım ve Yönerge adında yeni bir Savaş Yedeği türü oyuna eklendi. Her ikisini de Sıralamalı Savaşlarda kazanabileceğiniz Tahvillerle satın alabilir, takabilir ve istediğiniz kipte kullanabilirsiniz. İyileştirilmiş Donanım standart seçeneklerinden daha büyük bonuslar sağlarken Yönergeler takılı donanımı, Mürettebat yetenek ve becerilerinin etkinliğini güçlendiriyor.

Arabirim İyileştirmeleri
Bu güncellemede arabirim iyileştirilmeleri yapıldı. “Görevler” penceresi artık garajınızdaki tüm araçlar için savaş görevlerinin tam listesini bulunduran bir sekme içeriyor, bir başkasında tüm güncel fırsatlar, etkinlikler ve görevler var, bir başkasında ise seçili herhangi bir araç için görev ve fırsatları inceleyebilirsiniz. Son olarak “Silah Deposu” ekranı artık “Fırsatlar” sekmesinde tüm aktif özel teklifleri ve indirimleri listeliyor, böylece her zaman iyi bir teklif yakalayabilirsiniz.

Küçük İyileştirmeler
Bu güncellemede kadın mürettebat sesleri oyuna eklendi. “Komutan” adlı bu yeni ses mesajları seti ses ayarlarından etkinleştirilebilir.

“Çelik Kız Kardeşliği” ve “Silah Kardeşliği” yeteneklerinden faydalanabilmek için tamamı kadın veya tamamı erkek mürettebat almak zorunda kalmaktan hoşlanmayanlar için çok güzel bir özellik daha oyuna eklendi. Artık bu yetenekler birbirleri ile uyumlu ve karışık mürettebatlar her üyeleri için eğitim Seviyelerine %5 bonus alacaklar.