Ana sayfa Güncellemeler 9.19’da Çelik Kız Kardeşliği ve Silah Arkadaşlığı Uyumlu Olacak

9.19’da Çelik Kız Kardeşliği ve Silah Arkadaşlığı Uyumlu Olacak

0
PAYLAŞ

World of Tanks 9.19 güncellemesinin test sunucusunu herkese açtı. Bu güncellemede çok özel detaylar olarak, ayrıntıları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım ama bu yazı, çok ufak bir özelliğe dikkat çekmeyi amaçlıyor: erkek mürettebatın silah arkadaşlığı yeteneği ile kadın mürettebatın çelik kız kardeşliği yeteneği birbiriyle uyumlu olacak!

World of Tanks’ın eski sürümlerinde kadın mürettebatın çelik kız kardeşliği yeteneği, sadece çelik kız kardeşliği yeteneğiyle uyum gösteriyordu. Erkek mürettebatta yer alan silah arkadaşlığı yeteneği, kadın mürettebatın çelik kız kardeşliği yeteneğiyle birebir aynı olmasına rağmen, bu yetenekle uyum göstermiyordu. World of Tanks’ın 9.19 güncellemesiyle bu durum değişiyor, artık kadın mürettebatın içinde bir erkek varsa veya tam tersi, erkek mürettebatın içinde bir kadın mürettebat varsa bu iki mürettebatın yetenekleri birbirleriyle uyumlu olacak.

Test sunucusundan alınmış üstteki görsel, iki yeteneğin birbirleriyle olan uyumunu gösteriyor ki bu iki yeteneği uyumlu hale getirmek bence de çok doğru bir iş. Tabi daha önce yapılmalıydı.

Siz bu konuda ne düşüyorsunuz? Yorumla paylaşın!