Ana sayfa Amerika 9.20 Güncellemesi Değişiklikleri: Amerikan Orta Tankları

9.20 Güncellemesi Değişiklikleri: Amerikan Orta Tankları

4
PAYLAŞ

World of Tanks’ın 9.19.1 güncellemesi bu hafta itibariyle geldi. Şimdiden bir sonraki güncelleme olan World of Tanks 9.20 güncellemesi hakkında detaylı bilgiler gelmeye başladı. Bu güncellemeyle birlikte test edilen Japon ağırları, Fransız tank avcıları, Fransız orta tankları, Alman tankları, Rus orta tank değişikliklerini daha önce yazmıştım. Alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

9.20 Japon Ağır Tank Değişiklikleri
9.20 Fransız Avcıları Değişiklikleri
9.20 Fransız Orta Tank Değişiklikleri
9.20 Alman Tank Değişiklikleri
9.20 Rus Orta Tank Değişiklikleri
9.20 Rus Ağır Tank ve Avcı Değişiklikleri

Yüksek seviye Amerikan orta tanklarının en zayıf noktalarından bir tanesi kule zırhıydı. M46 Patton’un kule zırhı bir önceki tank Pershing’den daha iyi bir koruma sağlamıyordu. M48 Patton’un kule zırhı M46’ya göre daha iyi bir koruma sağlasa da kocaman komutan kapağı bu tankın daha etkili bir oyun sergilemesini engelliyordu.

9.20 güncellemesiyle birlikte Amerikan orta tankları M46 Patton ve M48 Patton da değişiyor. Her iki tankın da kule zırhı artırılıyor ve böylece hull-down pozisyonlarında daha etkili bir oynanış sergiliyor. Asıl önemli değişiklikse M48 Patton’da. Her zaman olduğu gibi, detaylı bilgiler yazımızda!

M46 Patton

M46 Patton’un kule zırhı güçlendiriliyor ve tankın efektif zırhı iyileştiriliyor. 115-170mm efektif koruma sağlayan zırh plakaları yerine 210-250mm arasında efektif koruma sağlayan yeni zırh plakalarıyla hull-down pozisyonlarında etkili bir oyun sizleri bekliyor. Eski ve yeni kule zırhı değerlerini aşağıda sırayla paylaşıyorum.M48 Patton

M48 Patton’un kulesi değişiyor ve kule zırhı güçlendiriliyor. M48A1 Patton’un A1 kulesi yerine A5 kulesini kullanacak. M48A5 kulesinin komutan kapağı diğer kuleye göre daha ufak, böylelikle bu alan yakın mesafe çatışmalarında zayıf nokta olmaktan çıkıyor. Eski ve yeni kule değişikliği aşağıdaki gibidir.

Bunun dışında kule zırhı değerleri de değişiyor. Eski ve yeni kule zırhı değişiklikleri sırasıyla aşağıdaki gibidir.