Ana sayfa Güncellemeler 9.21 Güncellemesi Geldi!

9.21 Güncellemesi Geldi!

0
PAYLAŞ

Haftalar öncesinden haber verdiğim World of Tanks’ın 9.21 Güncellemesi Avrupa sunucularına bugün itibariyle geldi. Bu güncellemede de yepyeni değişiklikler var. Neler değişti, hep birlikte bir göz atalım.

İngiliz Tank Avcısı Revizyonu

İngiliz kulesiz tank avcılarının zırhları güçlü olsa da diğer tanklara gelen deliş gücü geliştirmeleriyle birlikte yetersiz kalmaya başladı. 9.21 Güncellemesiyle birlikte kulesiz tank avcılarının ön ve yan zırhlarındaki zayıf noktaları kaldırıldı ve daha sağlam hale getirildi. Bunun dışında Churchill Gun Carrier, AT 15 ve Tortoise tankları yepyeni bir 32-pounder topa kavuşuyor. Bu topun deliş ve alfa hasarı istatistikleriyle ön plana çıkıyor.

Yeni İngiliz 10. Seviye Tank Avcısı: FV217 Badger

9.21 Güncellemesiyle birlikte FV215b (183) nam-ı diğer “Ölüm Yıldızı” özel araç oluyor ve yerine FV217 Badger geliyor. FV217 Badger, FV215b (183)’ün aksine, kendisinden önce gelen akranlarının iyi zırhına, yüksek dakika başına hasarına ve mükemmel atış hızına sahip ancak ateş gücü ve korunma alanlarında akranlarından çok daha iyi. Bu güncellemeden önce garajında FV215b (183) olan tün oyuncular FV217 Badger tankına ücretsiz sahip oldu.

Yeni Fransız Ağır Tank Dalı

9.21 Güncellemesiyle birlikte 7. seviye Fransız ağır tankı AMX M4 mle. 45 artık yeni bir Fransız ağır tank hattına açılıyor. Her yeni gelen araç, iki en iyi topa sahip ve Fransız ağır tanklarının sizi zorladığı vur-kaç oyun tarzına hoş bir farklılık sunuyor. AMX 65 t, AMX M4 mle. 51 ve AMX M4 mle. 54’ten oluşan bu üçlü, güçlü ön ve kule zırhıyla öne çıkıyor. İyi top eğimi ve sağlam bir can puanı havuzuyla birleştirdiğinizde ekibin çabalarına katkı sağlarken savaşın ortasında hayatta kalabileceksiniz.

Yeni Büyük Savaş Haritası: Klondike

9.21 Güncellemesiyle birlikte yepyeni bir Büyük Savaşlar haritası geliyor: Klondike. Bu yeni 1,4×1,4 km büyüklüğündeki harita Büyük Savaşlar için tasarlandı ve hem standart hem de Karşılaşma biçimlerini destekliyor. Alaska’daki “Altına Hücum” hikayelerinden esinlenen harita, tank savaşlarını bir madencilik kasabasının açık tarlalara ve terk edilmiş bir madenci yerleşkesine komşu olduğu Kuzey Amerika’ya getiriyor. Her araç sınıfına geniş taktik fırsatlar sunan karışık arazi, zengin bir deneyim sunuyor.

Yeni Özelleştirme Mekanizması

İtalya’da tatilde olduğum için bu özellikten pek bahsedemedim ama bu güncellemeyle birlikte yepyeni bir özelleştirme sistemi geldi. Yeni özelleştirme sistemiyle artık gövdeyi, kuleyi, topu, süspansiyonu ve top kalkanını ayrı ayrı boyayabilir, kamuflaj boyutlarını değiştirebilir ve görsel efektlerle aracınıza belirgin bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Şenlik Operasyonları 2018 Geliyor!

World of Tanks önümüzdeki birkaç hafta boyunca zamanınızı geçirmeniz için bin bir çeşit yol sunacak! Takvimlerinizi işaretleyin ve çünkü 15 Aralık’tan 15 Ocak’a kadar sürecek olan Şenlik Operasyonları 2018 geliyor! Wargaming yetkilileri, bu seneki şenlik eğlencelerini garaj yenilemesi, dört dekorasyon seti, haftalık görevler, bonus ve ödül koleksiyonuyla bir üst seviyeye taşımayı amaçlıyor.

Yeni güncelleme herkese hayırlı uğurlu olsun!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇