Ana sayfa Güncellemeler 9.21 Güncellemesi: Kulesiz İngiliz Avcıları

9.21 Güncellemesi: Kulesiz İngiliz Avcıları

3
PAYLAŞ

World of Tanks 9.21 güncellemesinde Kulesiz İngiliz avcılarının özellikleri değişiyor. Zırh ve atış gücü güncellemeleri yapılan tanklar savaş meydanlarında daha etkili bir performans sergileyebilirler. Peki, 9.21 güncellemesinde zırh özellikleri nasıl değişiyor? Hepsini tek tek inceleyelim.

AT 2

9.21 güncellemesinde AT 2’nin zırh özellikleri düşürüldü. Tankın tareti aynı kalıyor, fakat ön zırhın büyük bir çoğunluğu daha ince bir zırha kavuşuyor.

AT 8

AT 8’in ön zırhındaki zayıf noktaların tamamı güçlendirildi. Tankın ön plakasındaki en zayıf nokta 152 mm kalınlığa ulaşıyor.

AT 7

AT 8’e gelen zırh güncellemeleri aynı şekilde AT 7’ye de geldi. Tankın ön zırhındaki zayıf noktalar kaldırıldı, yani ön zırh güçlendirildi.

AT 15

AT 15’in top kalkanındaki zayıf noktalar kaldırıldı, bu bakımdan AT 15A’ya daha yakın bir performans sergileyecek. Tankın üst gövde zırhı is 139.7 mm kalınlığa kavuştu. Tankın tareti de güçlendirildi.

Tortoise

Tortoise tankının ön zırhı güçlendirildi. Tankın çatı zırhı inceydi ve büyük kalibreli toplarla sıklıkla deliniyordu. Çatı zırh kalınlığı 57.2 mm’ye yükseltildi böylece yüksek kalibreli toplara karşı daha korunaklı hale geldi.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu değişiklikler yeterli olur mu? Yorumunuzu bırakın!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇