Ana sayfa Güncellemeler 9.21 Güncellemesi Ön İncelemesi

9.21 Güncellemesi Ön İncelemesi

3
PAYLAŞ

World of Tanks portalı 9.21 güncellemesiyle ilgili bir yazı yayınladı. Yazıda 9.21 güncellemesiyle ilgili belli başlı değişikliklerin bir listesi var. Bu güncellemeyle birlikte kulesiz İngiliz avcıları iyileştiriliyor, yeni Fransız ağırları ve yeni Büyük Savaşlar haritası oyuna ekleniyor.

İngiliz Tank Avcıları
AT 2 ile başlayan, Tortoise ile sona eren kulesiz İngiliz tank avcıları hattının birçok oyuncuya eğlenceli gelmediğini söyleyebiliriz. AT serisi tanklar isabetlilik konusunda herhangi bir sıkıntı çekmese de mermi başına düşük hasar ve büyük zırh kapakları bu tankların gücünü düşürüyordu. Bu hattaki tankların değerini artırmak için zırhları ve 32-pounder topları güçlendirildi. Bu güçlendirmelerle birlikte kulesiz İngiliz tank avcıları, destek araçları rolüne daha kolay uyum sağlayacaktır.

Kulesiz İngiliz tank avcıları hattının son tankı FV215b (183) hattın ortaya koyduğu “iyi korunmuş destek ateşi” konseptine pek uymuyordu, bu yüzden FV215b (183) özel araç statüsüne geçiyor ve yepyeni tank avcısı FV217 Badger’a yer açıyor. 9.21 güncellemesinden önce FV215b (183)’ü araştırıp satın aldıysanız, hem FV215b (183)’ü garajınızda özel araç olarak tutacaksınız, hem de yepyeni FV217 Badger’a ücretsiz sahip olacaksınız. Hattın geri kalanındaki akranları gibi Badger da kalın zırhlı düşmanlarını kolayca delebilen hızlı bir topa sahip. Oyun tarzı çoğu yönden Tortoise’ı andırır ancak FV217 Badger, atış gücü ve zırh koruması bakımından Tortoise’dan daha üstündür.

Alternatif Fransız Ağır Tank Hattı
Fransız Teknoloji Ağacı, AMX M4 mle. 45’ten başlayan yeni bir ağır tank hattına kavuşuyor. Bu yeni ağır tank hattı, iyi bir zırha sahip ve toplarının tümü mükemmel isabet, nişan alma süresi ve top kullanımına sahiptir. Bu hatta yer alan tanklarla oynarken bir seçim yapmanız gerekecek: Yüksek alfa hasarına sahip bir top mu, yoksa daha yüksek dakika başına hasara sahip bir top mu? Doğru veya yanlış bir seçim yok, bu karar tamamen sizin oyun tarzınıza kalmış.

Yeni Büyük Savaş Haritası: Klondike
Büyük Savaşlar’a yeni bir harita geliyor! 30’a 30 tankla oynanan bu savaşlar Aralık’ta “Klondike” haritasıyla genişliyor. Bu yeni 1,4×1,4 km karışık arazili harita sizi buz gibi rüzgarların geniş, açık alanlarda ve endüstriyel bir bölgenin soğuk, boş sokaklarında estiği Kuzey Amerika’ya götürüyor.

Şimdilik bu kadar ama yeni gelişmeleri buraya yazmaya devam edeceğim. Bu arada destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇