Ana sayfa Haberler 9.22 Güncellemesi Çıkış Tarihi

9.22 Güncellemesi Çıkış Tarihi

6
PAYLAŞ

World of Tanks’ın 9.22 güncellemesinin çıkış tarihi belli oldu. Daha önceki yazılarımda World of Tanks’ın yeni güncellemesi için Şubat’ın sonununu belirtsem de, yeni güncelleme beklenenden önce oyunda olacak.

Her şey planlandığı gibi giderse, World of Tanks’ın 9.22 güncellemesinin 6 Şubat’ta Rusya sunucusunda, bir gün sonra 7 Şubat’ta da Avrupa sunucusunda olması planlanıyor. Herhangi bir aksilik olmazsa, 7 Şubat sabahına yeni güncellemeyle uyanacağımızı söyleyebiliriz.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇


 • H. Barış Nevres

  “Şubat sonu” derken 7 Şubat fena oldu, hazırlıklar yetişmeyecek ama zaten “0.9.22 Şubat sonu, 1.0 Mart başı” dediklerinde mantıklı gelmemişti.

  • Burada muhtemel bir çeviri hatası olabilir. Daha önce de karşılaştım, Şubat’ın başı yazısını yanlış çevirip Şubat’ın sonu demiş olabilirler.

 • Cowboyfromhell

  Konu dışı ama NA sunucusunda Defender in tekrar satılacağı ciddi ciddi konusuluyor.Wg sirf NA da oyuncu kazanmak icin bunu yaparsa çok büyük bir hata olur.Diğer sunuculardan birçok oyuncu isyan bayragi çeker

  • Diğer sunuculara da gelir bence.

 • deore79

  Test server daoynadım ve 430U tankı hoşuma gitti şu anda 430 tankını açmaya çalışıyorum.
  Diğer rus tankları pek hoşuma gitmedi.

  • Bende tüm Rus orta tankları açık. T-62A ve Obj 140 bir yana, Object 907 ve Object 430 bir yana. T-62A ve Obj 140, optikle oynamaya izin veriyor çünkü her iki tankın da topu çok iyi ama Obj 907 ve Obj 430’la oynarken düşey dengeleyici takmak zorundayım. Obj 907’nin topu T-62A ve Obj 140 kadar iyi değil ama topunun eksik yanlarını kapatacak birçok özellik var. Obj 430’da o da yok.

   Yukarıda saydığım tanklar arasındaki en güçsüz tankın kesinlikle Object 430 olduğunu düşünüyorum ve bence değişmeyi hak ediyordu. Bu değişiklik de çok güzel oldu, iyi oldu.