Ana sayfa Güncellemeler 9.22 Güncellemesi İlk Açık Testi

9.22 Güncellemesi İlk Açık Testi

3
PAYLAŞ

World of Tanks’ın 9.22 Güncellemesinin, Şubat ayı sonunda oyuna gelmesi planlanıyor. Bu güncellemede Sovyet teknoloji ağacında birçok değişiklik var. Kısaca bahsetmem gerekirse Object 263 ve Object 430 dalları değişiyor, Object 705’e giden yepyeni bir ağır tank dalı oyuna ekleniyor. World of Tanks’ın 9.22 Güncellemesi, bu yönüyle oyunla ilgili geliştirmeler yerine oyuna yeni tanklar, yeni içeriklerin eklendiği bir güncelleme olarak dikkat çekiyor.

9.22 Güncellemesinin takvimi yayınlandığında, Açık Test’in 18 Ocak’ta başlayacağını da belirtmiştim fakat, bir günlük bir gecikme var. Herhangi bir aksilik olmazsa, Açık Test bugün Moskova saatiyle 16:00’da oyunculara açılacak.

Açık Test değişikliklerini denemek için, oyundan ayrı bir sunucu yüklemeniz gerekecek. Oyun gelene kadar Açık Test sunucusunu şu bağlantıdan yükleyebilirsiniz: WoT Açık Test Sunucusu

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇


 • Cowboyfromhell

  Yabanci kaynaklardan wg nin 9.22 common test videosunu izledim ama t10 ve 430 ver 2 nin devam tanklari hala belli degil.Ulan aceleniz ne madem tanklari yetistiremiyorsunuz Mart ayindaki buyuk patch e kadar bekle sonra yap degisiklikleri.Simdi bu patch subatin 15 inden önce cikmaz kaliyor 1 ayin.Cidden oyuna adapte sorunu yasiyorum bazen cok kisa sürede bu kadar degisiklik cok fazla.Biz oyuna basladigimizda ne guzel yeni baslayan adam direk is7 yoluna giriyordu suan Wz 5a ydi,S.conq du bu yollara giriyolar çünkü bu tanklar yayinci ve unikamlarin favori tanklari oldu ister istemez hevesleniyorlar.Muhtemelen bu 705a da saglam bi tank olacak.Yeni başlayan oyuncular icin büyük sıkınti.Her ay cikan preleri saymiyorum bile

  • H. Barış Nevres

   Katılıyorum, 9.22’de gelecekse şu anda testte olmalıydı bu tanklar. Denenmeden gelecekler, sonra bir sürü ayar gerekecek.

 • deore79

  140 hiç sevmiyorum 62a açık test server da oynadım ama benim tarzıma pek uygun değil. Yeni gelecek 430U bana daha iyi gibi geldi atış bakımından Şu T10 için neden bu kadar kastıklarını anlamadım madem IS7 dalına uygun değil lorr40T gibi onu da pre tank yap kardeşim defender satılmıyor IS6 tırt MM olduğu sürecede iyileştirme alacağını sanmıyorum.