Ana sayfa Güncellemeler Adieu FCM 50t

Adieu FCM 50t

3
PAYLAŞ

Artık resmileşti. World of Tanks’ın 9.22 güncellemesiyle birlikte FCM 50 t satıştan kalkıyor. “İlgi Odağı: Ağır Tanklar” teklifi dahilinde oyunculara bir bilgilendirme yapıldı: 9.22 güncellemesinin yayınlaması ile birlikte FCM 50 t artık teknoloji ağacında veya Premium Dükkanın kalıcı tekliflerinde bulunmayacak ve araç bundan böyle sadece özel durumlarda satışa sunulacaktır.

World of Tanks 9.22 güncellemesinden önce garajında FCM 50 t olanlar bu tanka sahip olmaya devam ederken bu güncellemeden sonra tankı satın almak isteyenler etkinlik takvimi gibi özel etkinlikleri beklemek zorunda. Tıpkı 7. seviye Alman avcısı E 25’te olduğu gibi, bu tank artık çok özel etkinlikler dahilinde satışa sunulacaktır.

Garajınızda FCM 50 t yoksa, almak için son zamanlar. Çünkü 7 Şubat’t yeni güncelleme gelecek.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇


 • deore79

  Çok lüzumlu bir tank olmadığı düşüncesindeyim satışa çıktığında M4 mle 49 almak daha mantıklı.
  Konu Dışı ama elc EVEN 90 tankını satışa sunanın …….

  • Tolga Yılmaz

   elc even 90’ın sınıfında rakibi yok.. hız, çeviklik, manevra, tespit, gizlenme bir hafif tankta aranacak ne varsa elc even 90’da. Aynı tier’in Alman SP I C’si ile oynayacağım diye kahrolanlar için bir dakika saygı duruşu…

 • FIRAT KARABULUT

  Bu tankı almadım. Almayı da düşünmüyorum. Hiç bir özelliği yok. Adı ağır tank kendisi zırhsız bir orta tank. Boş yani. E25 var bende. O tankı almadığıma üzülürdüm. Baya eğlenceli tank. Ama bunu denedim test serverda da. Boş yani. İyi oynayan gelip yazmasın. Bana hitap etmiyor.