Ana sayfa Haberler Ankara Yolculuğu

Ankara Yolculuğu

2
PAYLAŞ

Yarın World of Tanks Türkiye topluluğu etkinliği için Ankara’da olacağım. Öğleden sonra Anka İnternet Cafe’deyiz. Sizlerle World of Tanks oynamak, tanışmak, hoşça vakit geçirmek ve tecrübelerimizi paylaşmak için hepinizi bekliyoruz. Yani sizlerle dolu dolu bir Pazar günü geçirmeyi planlıyoruz!

Wargaming.net’den Türkiye Topluluk Yöneticisi Talya “Tagl1a”, Türkiye Topluluk Koordinatörü Özerk “vuque” ve World of Tanks Ürün Uzmanı “Kayi4ek” katılacak. Herhangi bir aksilik olmazsa Ohzman ve MrBotosh’la beraber ben de orada olacağım. Güzel ödüller kazanabileceğiniz güzel aktivitelerimiz olacak.

Yarın saat 13:00’da Anka İnternet Cafe’de buluşacağız ve saat 19:00’a kadar çeşitli yarışma ve etkinliklerle dolu bir gün geçireceğiz. Etkinlik sırasında yiyecek & içecek ikramları olacak ve elinizi cebinize atmaya gerek kalmayacak.

Yeni tankları, Süper Test özelliklerini, soru&cevap etkinliklerini bir sonraki güne bırakıyorum. Somua SM, STG ve diğer her şey pazartesi gününe kalacak. Döndüğümde hepsini yazarım.

Ankara’da görüşmek üzere!