Ana sayfa Haberler Aya Bakış: Ekim Özel Etkinlikleri

Aya Bakış: Ekim Özel Etkinlikleri

0
PAYLAŞ

World of Tanks ekibi, Ekim ayında oyuncuları hangi etkinliklerin beklediğini açıkladı. Ekim 2019’un etkinlik takviminde yer alan özel etkinliklerle birlikte yine dopdolu bir ay bizi bekliyor. Neler var, gelin bir göz atalım.

Ağacın En Tepesi
1-31 Ekim:
Aylık özel etkinliğimiz geri dönüyor ve her zamanki gibi harika indirimler ve yeni bir hatta ait faydalı bonuslarla geliyor! XM551 Sheridan hattına özel mevcut Ağacın Tepesi özel etkinliğinden en iyi şekilde faydalanmayı unutmayın.

Almanya’nın Birleşmesi
3-6 Ekim:
Arsenalinize yeni Alman araçları mı eklemek istiyorsunuz? Ekim ayının başları müthiş bir fırsat ve harika bir yıl dönümü kutlamanın güzel bir yolunu sunacak.
Vurgu: Tatlı Alman ürünleri

Sekiz Ülke
10-19 Ekim:
Futbolu unutun; 2019’un beklediği rekabet işte bu! Oyun içi ülkelerden birine bağlılık yemini edin ve 10 harika gün boyunca yarışıp ekibinize tonlarca ödül kazandırın.
Vurgu: Avrupa özel etkinliği

Fransızlara güvenin
12-14 Ekim:
Fransız olmak güzel yemekler, harika şaraplar ve hızlı araçlar demektir. Son söylediğimizi tekerlekli araçlar için hazırlanmış bu özel etkinlikle deneyin.
Vurgu: Paletleri tekerlerle takas edin

DP Ateşi
19-21 Ekim:
Sıcaklık yavaş yavaş düşüyor, ancak ısınmak istiyorsanız şans ayağınıza geldi: DP Ateşi yükselsin!
Vurgu: Kapılacak tonlarca DP var

Çekoslovakya’nın Bağımsızlığı
26-28 Ekim:
Ayın ikinci tarihi mihenk taşı! Bu özel etkinlik, eski Çekoslovakya’nın Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’ndan ayrılıp bağımsızlığını kazanması için hazırlanacaktır. Kendinizi Çekoslovakya tatlılarına hazırlayın.
Vurgu: Çekoslovakya ödülleri