Ana sayfa Haberler Aya Bakış: Eylül Özel Etkinlikleri

Aya Bakış: Eylül Özel Etkinlikleri

0
PAYLAŞ

World of Tanks yetkilileri, Eylül ayında bizi bekleyen etkinlikleri açıkladı. Neler var? Bu ayın öne çıkan etkinlikleri arasında Caernarvon AX maratonu ilk sırada yer alıyor. Diğerlerine de bakalım.

Ağacın En Tepesi
1 – 31 Eylül: General geri dönüyor! Eylül ayındaki Ağacın En Tepesi etkinliği, ismini George S. Patton’dan alan, çok yönlü tank M48A5 Patton üzerine olacak. M48A5 Patton’a kadar uzanan seride %30 ile %50 arasında indirim var. Benim gibi M26 Pershing ile oynayanlardansanız bu etkinlik tam size göre.

Merhaba Polonya!
1 – 7 Eylül: Yeni bir ülkenin oyuna eklenmesinin şerefine küçük bir oyun içi etkinlik var. Yeni ülkenin araçlarıyla hızlı bir başlangıç yapabileceksiniz. Polonya araçları için harika ödüller var, sakın kaçırmayın.

Hücum Etkinliği
1 – 13 Eylül: Sunucu çapında 13 gün sürecek mücadele! Gereken miktarda puanı toplayın ve yepyeni orta seviye Premium tankın sahibi olun. Hangi tank mı? Beklentileri yükseltmeyin, 5. seviye Alman orta tankı Pz.Kpfw. T 25 verecekler.

Ekip Çalışması
1 – 3 Eylül: Birlikten kuvvet doğar derler, bu görevler birlikte oynamayı sevenler için. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla oynayıp yeteneklerinizi kanıtlayabileceğiniz heyecanlı görevler sizleri bekliyor.

Mürettebat Her Şeydir
8 – 10 Eylül: Mürettebat Her Şeydir etkinliği geri dönüyor! Çeşitli görevler ve muhteşem ödüllerle, tanklarınız için var gücüyle çalışan mürettebatınızı şımartma zamanı. Her savaşta 2 kat mürettebat deneyiminin tadını çıkarın.

Maraton: Caernarvon AX
14 – 27 Eylül: Geldik ayın en önemli etkinliğine. Yepyeni 8. seviye İngiliz premium ağır tankı Caernarvon Action X kazanma şansını elinizde. Görevleri yapın, tankı ücretsiz alın.

Soğuklar Yaklaşıyor
15 – 17 Eylül: Avrupa’da havalar git gide soğumaya başladı ama Türkiye hala çok sıcak. Yine de havaların soğumaya başlaması, içinizdeki savaş ateşinin söneceği anlamına gelmiyor. Savaşarak kazanabileceğiniz sayısız ödül sizleri bekliyor. Ucunda donanım var.

Deneyim Ateşi
22 – 24 Eylül: Hafta sonunda bu özel etkinlikte günün ilk zaferine 4 kat deneyim var. Deneyim bonusunun tadını çıkarın!

İşe Dönüş
29 Eylül – 1 Ekim: İster okula, ister işlerinize geri dönüyor olun, bu özel etkinlikle beraber hiç boşluktaymış gibi hissetmeyeceksiniz! Oyun içi içeriklerde sayısız indirim sizleri bekliyor.