Ana sayfa Haberler Aya Bakış: Mart Özel Etkinlikleri

Aya Bakış: Mart Özel Etkinlikleri

1
PAYLAŞ

World of Tanks portalı, Mart Ayı etkinlik takvimini açıkladı. Bu ay neler mi var?

Uzun süredir beklediğiniz 1.0 Güncellemesini hayata geçirmeye hazırlanıyoruz, yani bu ayın özel etkinlik ve faaliyetlerle dolu geçeceğinden emin olabilirsiniz. Aşağıya bir göz atın ve kendiniz görün!

1.0 İçin Geri Sayım
1–25 Mart: World of Tanks tarihindeki en önemli güncellemelerden biri için hazır olun! Bu uzun vadeli etkinliğe katılın ve ne kadar çok oynarsanız o kadar çok kazanın. Ana ödülün yanı sıra, her hafta farklı ödüller de verilecek.>

Ağacın En Tepesi
1–31 Mart: Mart ayında, tepesinde kaya gibi sert Object 430U oturan yeni Sovyet orta tank hattı satışa sunulacak. Ağaca tırmanın ve muhteşem indirimler ile bonusların sayesinde bu güçlü en üst seviye tanka daha hızlı ulaşın!

Deneyim Ateşi
3–5 Mart: Klasik özel etkinliklerden birisiyle karşılaşıp bolca Deneyim kazanacaksınız. Özel görev ve indirimler için gözünüzü dört açın ve sıralamada yükselin!

Özel Hafta Sonu Etkinliği
10–12 Mart: Savaş görevlerine yoğunlaşan küçük bir özel hafta sonu etkinliği. Bunları tamamlayıp hayati öneme sahip kaynakları stoklayın!

St. Patrick Günü
17–19 Mart: İrlanda Milli Bayramı boyunca çeşitli bonuslar, indirimler ve görevlerle karşılaşacaksınız ve bu görevlerden birinde yine gelenek bozulmayarak dört yapraklı yonca amblemleri kazandıracak.

Kredi Sandıkları
24–26 Mart: Bu hafta sonu, kasanızı tonla krediyle doldurma imkanınız olacak. Ne kadar çok oynarsanız o kadar çok kredi kazanacaksınız!

Özel Hafta Sonu Etkinliği

31 Mart–2 Nisan: Ayın son özel hafta sonu etkinliği mürettebata odaklanıyor, acil olarak iyi tankçılar arıyorsanız, tankçılarınızı daha hızlı eğitmek için bu fırsattan faydalanabilirsiniz!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇