Ana sayfa Haberler Aya Bakış: Nisan Özel Etkinlikleri

Aya Bakış: Nisan Özel Etkinlikleri

0
PAYLAŞ

World of Tanks portalı, Mart Ayı etkinlik takvimini açıkladı. Bu ay neler mi var?

Bu Nisan ayı bizim için çok özel. World of Tanks 7. yıl dönümünü kutlayacak! Kutlamalar kapsamında heyecan verici özel etkinlikler sizleri bekliyor.

Ağacın En Tepesi
1 Nisan – 30 Nisan: En sinsi Sovyet araçlarından biri emirlerinizi bekliyor. En sevdiğiniz taktik Keşif ise, düşmanı bulup yok etme şansını kaçırmak istemezsiniz. T-100 LT’yi koleksiyonunuza eklemeye hazırlanın!

İlerlemenizi Hızlandırın!
7 – 9 Nisan:
Gerçek tankçılar deneyimleriyle belli olur. Birkaç özel görev sayesinde deneyiminizi doruklara çıkarma şansına sahip olacağınız bu hafta sonu dolu dolu geçecek. Bu görevlere göz atmayı unutmayın!

7. Yıl Dönümümüz Kutlu Olsun!
12 – 15 Nisan:
World of Tanks bu ay 7 yaşına giriyor! Gelin hep beraber kutlayalım komutanlar. Özel teklifler ve yıl dönümümüz şerefine hazırlanmış görevler sizleri bekliyor. Tanklarınızı çalıştırın ve partiyi başlatın!

Mürettebatınızı Güçlendirin!
21 – 24 Nisan:
Mürettebatsız tank olmaz. Gelecek görevler sayesinde mürettebatınıza bol miktarda deneyim kazandırma şansını yakalayacaksınız. Savaşmaya hazır olun!

Tiger Günü Görevi
26 – 30 Nisan:
Bu tarihler arasında pençeleriniz konuşacak, kükreyişiniz ile savaş alanı inleyecek. Komutanlar, avınızı akıllıca seçin; kaplanlarınızı salın ve savaşa hazırlanın!

Deneyim Ateşi
28 Nisan – 1 Mayıs:
Artan sıcaklığı hissediyor musunuz? Deneyim Ateşi yükseliyor, bu ateşi harlayacak heyecanlı görevler sizler için geliyor. Gözünüzü dört açın ve etkinlikleri kaçırmayın!