Ana sayfa Haberler Aya Bakış: Ocak Özel Etkinlikleri

Aya Bakış: Ocak Özel Etkinlikleri

0
PAYLAŞ

World of Tanks ekibi, yeni yılın ilk ayında bizi bekleyen etkinlikleri açıkladı. Ocak 2019’un etkinlik takviminde yer alan özel etkinliklerle yeni bir yıla merhaba diyeceğiz. Neler var, gelin bir göz atalım.

Her Araçla İlk Zaferde 4 Kat Deneyim!
5 – 7 Ocak: İlk zaferinizde 4 kat Deneyim bonusuyla bu aya muhteşem bir başlangıç yapalım. 2019’daki savaşlar oldukça kârlı geçecek!
Öne Çıkan: İlk zaferinizde 4 kat deneyim

Her Zaferde 2 kat Deneyim!
12 – 14 Ocak:
Neden yalnızca ilk zaferle yetinesiniz ki? Ne de olsa “kazanan her şeyi alır” öyle değil mi? Bu yüzden her kazandığınız zaferin büyük önem taşıdığı bu harika özel etkinlikten en iyi şekilde faydalanın!
Öne Çıkan: Her zaferde deneyiminizi ikiye katlayın

Dinlenme Vakti
15 – 18 Ocak:
Çılgıncasına eğlendiğimiz Yılbaşının ardından, sarf malzemeleri, Kişisel Yedekler ve daha fazlasını kazanabileceğiniz bu özel etkinlikle birlikte şimdi biraz dinlenme vakti!
Öne Çıkan: Orta Kalibre Tank Topu Sürgüsü kazanma görevi

Mürettebat Her Şeydir
19 – 21 Ocak:
Mürettebatınız üstün gayretleriyle hak ettikleri izinden döndü, ancak şimdi de 2019’da onları bekleyen savaşlara hazırlanmaları gerekiyor! Neyse ki tam da buna yönelik bir özel etkinlik hazırladık!
Öne Çıkan: Savaşlarda 3 kat mürettebat deneyimi

Bakım ve Yenilik
22 – 25 Ocak:
Garajınızı şöyle bir elden geçirmenin vakti geldi! Yeni çıkacak araçlarımız için gözlerinizi dört açın ve birçok sarf malzemesi kazanabileceğiniz bol ödüllü görevlerin tadını çıkarın!
Öne Çıkan: Garaj Yuvalarında %50 indirim

Deneyim Ateşi
26 – 28 Ocak:
En eski özel etkinliklerimizden biri farklı bir konseptle karşınızda olacak! Daha fazla komutan bu muhteşem ödüllerin sahibi olabilsin diye bu kez etkinlik koşullarını değiştiriyoruz!
Öne Çıkan: Bol bol deneyim

Ne Kadar Deneyim, O Kadar Gelişim
29 Ocak – 1 Şubat:
Hadi Ocak ayını bol bol Deneyim kazanarak tamamlayalım! Her seviye için uygun bu özel etkinlikle birlikte şimdi gelişimi hızlandırma vakti!
Öne Çıkan: Tüm seviyelerdeki araçlar için deneyim kazanımı

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇