Ana sayfa Haberler Aya Bakış: Şubat Özel Etkinlikleri

Aya Bakış: Şubat Özel Etkinlikleri

0
PAYLAŞ

World of Tanks ekibi, Sevgililer Günü yaşandığı Şubat ayında bizi bekleyen etkinlikleri açıkladı. Şubat 2019’un etkinlik takviminde yer alan özel etkinliklerle yine dopdolu bir ay bizi bekliyor. Neler var, gelin bir göz atalım.

Çin Yeni Yılı
1 – 28 Şubat: Domuz Yılı çok yakında başlayacak! Bu vesileyle, en sevdiğiniz Çin tankları ile cepheye koşarsanız bol bol Deneyim ve sarf malzemesi kazanabileceksiniz!
Öne Çıkan: Çin Tankları ile her zafere 3 kat deneyim

Zorluk Derecesini Seçin
2 – 4 Şubat:
Er rütbesinden başlayarak Binbaşıya kadar her sınıfta birçok zorlu görevin bulunduğu bu özel etkinlikte zorluk derecesini siz belirleyin.
Öne Çıkan: Her savaşta +%150’ye varan ek Deneyim kazandıran görevler

Ekip Çalışması
5 – 8 Şubat:
Savaş borusunu çalın; muhteşem ödüllere erişim sağlayabilmek için bir takımda ve/veya klanda bulunan en iyi tankçıları bir araya getirmenin vakti geldi!
Öne Çıkan: Her savaşta 2 kat Mürettebat Deneyimi

İdman
9 – 11 Şubat:
Ver, ver, ver, ver, ver Allah’ım ver! ♫ Görevleri tekrar tekrar tamamlayarak egzersiz yapmaya hazırlanın. Ne kadar çok jeton toplarsanız o kadar fazla ödül kazanacaksınız!
Öne Çıkan: Kişisel Yedekler sahiplerini bekliyor

Sevgililer Günü Özel Etkinliği
14 – 17 Şubat:
Sevgi dolu kişiliğinizi gösterme vakti geldi komutanlar! Muhteşem indirimler, çikolata ve tatlı mı tatlı 4 kat Deneyim bonusuyla kendinizi ödüllendirin!
Öne Çıkan: Günün ilk zaferine 4 kat Deneyim

Tankınızı Ödüllendirin
16 – 18 Şubat:
En sevdiğiniz araçlarınıza olan tutkunuzu Kişisel Yedekler, sarf malzemeleri ve donanımlarla gösterebilmeniz için farklı birkaç fırsatla birlikte bu seneki Sevgililer Günü kutlamalarını uzatıyoruz!
Öne Çıkan: Donanım kazanın!

Mürettebat Önemlidir
19 – 22 Şubat:
Merak etmeyin, Şubat ayı yalnızca tanklara özel olmayacak. Meşhur Mürettebat Önemlidir etkinliğinin yeni versiyonu, tanklarla onları kullanan insanlar arasındaki dengeyi sağlamak için geliyor!
Öne Çıkan: Her savaşta 3 kat Mürettebat Deneyimi

DP Ateşi
23 – 25 Şubat:
Bir kez daha ateş yükseliyor. Tanklarınızı hazırlayın, ilacınız burada. Dikkat edin tüm bu Deneyim başınıza vurmasın!
Öne Çıkan: Bol Bol Deneyim Kazanın

Savaşa Hazır
26 Şubat – 1 Mart:
Farklı şekillerde sınanacağınız ve birçok farklı ödül kazanabileceğiniz bir dizi görev zinciri için savaş meydanına dalın.
Öne Çıkan: Donanım kazanın!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇