Ana sayfa Haberler Aya Bakış: Şubat Özel Etkinlikleri

Aya Bakış: Şubat Özel Etkinlikleri

0
PAYLAŞ

World of Tanks portalı, Şubat Ayı etkinlik takvimini açıkladı. Bu ay neler mi var?

Şubat ayı hepiniz için heyecanlı bir ay olacağa benziyor. Hafta sonu özel etkinlikleri dışında sizlere harika ödüller sunacak birkaç etkinlik daha hazırladık. Bu ay sizlere hazırladıklarımızı görmek için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

Ağacın En Tepesi: AMX M4 mle. 54
1 — 28 Şubat: Şubat ayında, nispeten yeni sayılan AMX M4 mle. 54’e giden ağır tank hattı aylık özel etkinliğimizin bu bölümünde öne çıkıyor. Ağaca tırmanın, bu sağlam ve güçlü en üst seviye araca indirimler ve bonuslar ile sahip olun!

Tank Sınıfına Yakından Bakış
Her hafta sonunda farklı bir tank sınıfına yakından bakıyor olacağız. Bununla beraber gelecek olan hoş bonusların yanında harika indirimleri de dört gözle bekleyebilirsiniz.
3 — 5 Şubat: Ağır Tanklar
10 — 13 Şubat: Orta Tanklar
24 — 26 Şubat: Tank Avcıları

Mini Maraton
4 — 18 Şubat: Şubat ayı mini maratonunda yer alın! Günlük görevleri tamamlayarak jeton kazanın. Bitiş çizgisini geçin ve evinize bir Premium araçla dönün!

Çin Yeni Yılı
6 — 28 Şubat: Gelin Çin Yeni Yılını bu ulusa ait devasa bonuslar ile kutlayalım. Eğer onları hâlen denemediyseniz işte size Çin Teknoloji Ağacına tırmanmaya başlamak için yeterli bir neden!

Sevgililer Günü Özel Etkinliği
14 — 18 Şubat: Bu özel etkinliğimiz hakkında şimdilik fazla bilgi vermek istemiyoruz fakat sizi bekleyenleri gördüğünüzde şaşıracağınıza eminiz. Merak etmeyin, sevgililer günü şiirleri olmayacak.

İkmal Akını
19 — 23 Şubat: Eğer ocak ayının İkmal Akını etkinliğinde yer aldıysanız bu etkinliğin konsepti hakkında bir fikriniz vardır. Yeterli oranda günlük görev tamamlayın ve harika oyun içi ödüller kazanın!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇