Ana sayfa Haberler Bedava 8. Seviye Tank Kazanmak?

Bedava 8. Seviye Tank Kazanmak?

0
PAYLAŞ

World of Tanks ekibi, oyuncuların ilgisini çekmek için zaman zaman farklı etkinlikler düzenliyor. Onlardan bir tanesiyle daha karşınızdayız. World of Tanks ekibi, bedava 8. seviye premium tank veriyor.

World of Tanks oyuncularından AsociaLEray’ın bana gönderdiği alttaki görselde de görüldüğü üzere 50TP prototyp ile oynayan bir oyuncu, ödül olarak 50TP prototyp’i almaya hak kazanıyor. Peki, bu nasıl oluyor?

World of Tanks ekibi, tamamen rastgele seçtiği oyunculara meydan okuyor ve oyuncuya 1 maç kiralık olmak üzere 50TP prototyp veriyor. Oyuncu, 50TP prototyp ile çıktığı maçta deneyim bazında kendi ekibinde ilk sırada yer alırsa 50TP prototyp’i bedava olarak garajına ekliyor. Elbette 50TP prototyp dışında %100 mürettebat ve özel kamuflaj da almaya hak kazanıyor.

World of Tanks ekibinin bu bedava tank mesajı, herkese değil rastgele oyunculara gönderiliyor. Sizin hesapta olup olmadığına bakmak için garajdan Savaş İstihbaratı kısmına giriş yapıp görevleri inceleyebilirsiniz. Oldu ya, deneme hakkı geldi ve bu hakkınızı kötü kullanıp tank alma şansını kaçırdınız, bu durumda Premium Dükkan’dan 1, 3 ve 5 deneme hakkı satın alabilirsiniz. Tüm denemelerde başarılı olamazsanız merak etmeyin, 8. denemeden sonra tank otomatik olarak garajınızda olacak.

Deneme hakkı gelmediyse iyi bir tankçı olmaya devam edin. Çünkü iyi bir tankçı olursanız, bir gün siz de 50TP prototyp’i garajınızda görebilirsiniz.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇