Ana sayfa Haberler Bir Kutu Mutluluk!

Bir Kutu Mutluluk!

0
PAYLAŞ

Merhaba,

Hiç tanımadığınız birine hediye gönderip onu mutlu ettiniz mi? Beraber çalıştığınız, aynı yemeği paylaştığınız, her akşam beraber uyuduğunuz kişilerden bahsetmiyorum. Gerçekten hiç tanımadığınız birinden bahsediyorum.

World of Tanks Şenlik Operasyonları kapsamında arkadaşlarınıza, hiç tanımadığınız kişilere kutu hediye edebilirsiniz? Belki de kendinizi şımartmak istersiniz? Şenlik Operasyonları ile bu da mümkün!

World of Tanks Şenlik Operasyonları hediye kutularında, yılbaşı ağacını veya Snowitzer’i süslemeye yarayan 1 adet 5. seviye süs bulunuyor. Süsün yanında yüksek olasılıkla 250 veya 500 altın, düşük olasılıkla da M46 Patton KR ve 7 günlük premium hesap çıkma ihtimali var! Bu kutulardan şu linkten satın alabilir veya hediye edebilirsiniz: Şenlik Operasyonları

Cigulipaf.com için açtığım Facebook hesabından bir duyuru paylaştım ve takipçilerimden bana bir kutu hediye etmelerini istedim. Takipçilerimden myesil, AxonRaider, ULTRAGOK ve tolga077 kullanıcı adıyla kayıtlı oyuncular bana kutu hediye ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu oyunculardan gelen hediye kutu miktarı kadar, ben de hiç tanımadığım başka oyunculara kutu hediye ettim.

Türkiye, özellikle birlikte yaşamanın zor olduğu bir ülke. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan günler hiç bitmiyor. World of Tanks Şenlik Operasyonları, tek başına ihtiyacımız olan birliği sağlamasa da bir arkadaşınızın veya hiç tanımadığınız birinin yüzünü güldürebilir. Bir de kutudan M46 Patton KR çıkarsa…