Ana sayfa Haberler Cigulipaf’da Reklam Dönemi

Cigulipaf’da Reklam Dönemi

11
PAYLAŞ

Bu World of Tanks blogunu açmamın üzerinden 6 aydan fazla geçti. Bu süre boyunca sizlere Wargaming’den ve World of Tanks’tan güncel haberleri herhangi bir karşılık beklemeden yazdım. Yazmış olduğum haberlere, içeriklere ilgi göstermeniz beni her şeyden çok mutlu etti ve Cigulipaf.com, kısa sürede birçok tankçının uğrak noktası haline geldi.

En başından beri aynı şeyi söylüyorum. Ben bu işi sevdiğim için yapıyorum. Bu işi sevdiğim için de blog için gereken masrafları düşünmeden cebimden ödedim. Hiç önemli değil ama bir süre sonra kendi yağında kavrulan bir blog olsun isterdim. Bu yüzden de birkaç gün önce kayıt olduğum Google Adsense programına kabul edildiğimi sizlere söylemek isterim.

Adsense programına kayıt olmam, bu da yazının sonundaki gibi reklamlarla karşılaşabileceğiniz anlamına geliyor. Sizden en büyük ricam bu bloga girerken Adblocker gibi dijital reklamları engelleyen uygulamaları kapatmanız, mümkünse de reklamlara tıklamanız. Bunu yapabilirseniz çok memnun olurum. Sitenin kendi masrafları yeter, bir de görseldeki gibi gıcır gıcır tanklar hesabıma gelirse tadından yenmez.