Ana sayfa Haberler Defender Avrupa’da Şimdilik Satılmayacak

Defender Avrupa’da Şimdilik Satılmayacak

18
PAYLAŞ

Seviyesine göre en güçlü tanklardan birisi olan Defender tankı, bu ay içerisinde Amerika sunucusunda satışa çıkmaya hazırlanıyor. Hal böyle olunca diğer sunucularda yer alan oyuncular da Defender satışı hakkında bilgi istiyordu.

Wargaming.net Türkçe Topluluk Koordinatörü vuque, World of Tanks forumunda konuyla ilgili bir açıklama yayınladı ve tankın Avrupa sunucularında şimdilik satılmayacağını yazdı. Tank yakın zamanda Avrupa sunucularında tekrar satışa sunulur mu, bilmiyorum, çünkü satır aralarında bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor.

Açıklamanın tam metni şu şekilde:

Komutanlar!

Pek çoğunuzun fark ettiği üzere diğer sunucularda oynayan oyuncular Şubat ayında Defender alma şansına sahip oldular. Size karşı açık olmak ve bu aracı şimdilik Avrupa Sunucusunda satışa sunmayı planlamadığımızı belirtmek isteriz.

Neden?
2017’de Defender oyuna eklendiğinde pek çoğunuz oyun içi performansının çok güçlü olduğu yönünde endişelerini bizlerle paylaştı. Durumu dikkatlice analiz ederek, eldeki verilere ve sizlerin geri bildirimlerine baktığımızda bu tankın problemli olduğunu düşündüğümüz sürece satmamamız gerektiğine karar verdik.

Bugüne geldiğimizde, oyun dengelemesinde, oyun metasını oldukça etkileyecek,pek çok çalışma yapıldı ve bu bizi Defender’ın durumunu tekrar değerlendirmeye itti. Tankın hala iyi bir tank olduğunu ve şimdiki metanın en önemli kısmının yüksek seviye ağırlar olmadığını düşünüyoruz. Ancak Defender oyuna eklendiğinden beri Avrupa’daki oyuncularımızın derin kaygıları olduğunu biliyoruz. Bu sebeple şimdilik bu aracı Avrupa sunucusunda tekrar satışa sunmama kararı aldık.

Bazılarınızın bu konuda bize katılmayabileceğini biliyoruz ve bu konudaki geri bildirimlerinizi dikkatle takip etmeye devam edeceğiz. Defender hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaya devam edin lütfen.

Savaş alanında görüşmek üzere!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇


 • Cowboyfromhell

  Belliydi zaten.Bundan bir ay önce ilk Defender dedikodulari cikinca boyle bisey olacagini yazmistim.Tank bende var ama bu ortadaki haksizliga ses cikarmayacagim anlamina gelmiyor.Eu yu resmen enayi yerine koyuyor Wg.Millet ne dese hakli.Madem böyle bişey yapacaktin hiç satisa cikarma sirf serverin birinde oyuncu cekecegim diye böyle saçma bir hareket koca şirkete yakismiyor

 • SUCC

  resmen şerefsizlik. madem tank dengesiz nerfle tüm serverlara getir. bu kadar saçma bir mantık olamaz. tankı diğer serverlarda oyuncu çekmek için kullanmak nedir? rezillik resmen.

  • MrSinanInce

   nerflendikten sonra tank satılır mı sence? Hem niye nerflensin, o kadar para verdik. Tankın zaten isabetliliği uzun mesafe de kötü, sadece yakın mesafede iş çıkartıyor. Anlaşılacağı üzere nerflenecek bir yanı yok.

 • Dragut Özben

  wargaming’in en kötü yönettiği, eline yüzüne bulaştırdığı ve en aşağılık yüzünü gösterdiği konu, bu konudur

 • bahadır

  yaw ne diyeyim bilmiyorum bu wg’e. madem güçlü nerfle yok eğer değilse neden satışa sunulmuyor.benim fikrim iki yüzlülük olduğu yönünde.

 • FIRAT KARABULUT

  Vuque’nun da WG’nin de ta bilmem neresine. Şu oyunun yönetiminin gelmişini geçmişini… Bunu bile bile WG’ye köpeklik yapanların da orasına koyayım. Eninde sonunda başka oyun bulmam gerekecek diye düşünüyorum.

 • deore79

  Son paragraf önemli ısrar edin getirelim satışa mesajı veriliyor.
  Yakında satışa çıkartıp sizler çok istediniz yoğun talep karşısında defender EU da satışta.

 • Cihan Alioğlu

  cevap çok kolay wot için defender yeni para tuzağı onu satışa sunup 1 kere kazanmaktansa yıl başı etkinliğinde type 59 gibi totoya sokup parayı kırmak çok daha mantıklı bu yazı burda dursun seneye yılbaşı kutularında defender olmazsa ben oyunu silerim bu kadar eminim bekleyin görün.

 • Soba Borusu

  @cigulipaf kardeşim konu dışı geçen gün pubg de öldürdüm seni hakkını helal et 🙂

  • Henüz PubG’de oynamadım ve bana ait herhangi bir hesap yok. Bu ismi sadece World of Tanks’ta kullanıyorum.

  • PubG oynamadım ve oyunda bana ait herhangi bir hesap yok. Cigulipaf kullanıcı adını sadece World of Tanks’ta kullanıyorum.

 • FIRAT KARABULUT

  Şu anda Rus sunucusunda satılıyor. Ne şerefsiz bunlar be.

 • Ali Murat

  bende bu oynu birakiyorum herkes tepki koysun type 59 defender yoksa oynu prortesto edin çok kolay herkes arkadasina söylesin bu ne ya haksizlik para tuzagi ruslar

  • MrSinanInce

   iki tankta var bende inşallah ikisine de sahip olamazsın

 • Ali Murat

  bendeki pre tank almayacam birdaha hepsini satacam…

 • Ali Murat

  beyaz rus ne beklieyecektik sahtekarlar

 • Ali Murat

  Türkçe Topluluk Koordinatörü vuque…..?
  bu işi birak lütfen Sen bir hiçsin o zaman *** git ne yaziyorsun rezil adam sen O zaman neden Ordasi…..Ne işe yarasin……………_?

 • Ali Murat

  Şu anda Rusya server satiliyor…..Bizde Niye yok insan degilmiyiz …
  ? yoksa irkçilik mi beyaz rusya……? wot