Ana sayfa Haberler Defender Avrupa’da Şimdilik Satılmayacak

Defender Avrupa’da Şimdilik Satılmayacak

18
PAYLAŞ

Seviyesine göre en güçlü tanklardan birisi olan Defender tankı, bu ay içerisinde Amerika sunucusunda satışa çıkmaya hazırlanıyor. Hal böyle olunca diğer sunucularda yer alan oyuncular da Defender satışı hakkında bilgi istiyordu.

Wargaming.net Türkçe Topluluk Koordinatörü vuque, World of Tanks forumunda konuyla ilgili bir açıklama yayınladı ve tankın Avrupa sunucularında şimdilik satılmayacağını yazdı. Tank yakın zamanda Avrupa sunucularında tekrar satışa sunulur mu, bilmiyorum, çünkü satır aralarında bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor.

Açıklamanın tam metni şu şekilde:

Komutanlar!

Pek çoğunuzun fark ettiği üzere diğer sunucularda oynayan oyuncular Şubat ayında Defender alma şansına sahip oldular. Size karşı açık olmak ve bu aracı şimdilik Avrupa Sunucusunda satışa sunmayı planlamadığımızı belirtmek isteriz.

Neden?
2017’de Defender oyuna eklendiğinde pek çoğunuz oyun içi performansının çok güçlü olduğu yönünde endişelerini bizlerle paylaştı. Durumu dikkatlice analiz ederek, eldeki verilere ve sizlerin geri bildirimlerine baktığımızda bu tankın problemli olduğunu düşündüğümüz sürece satmamamız gerektiğine karar verdik.

Bugüne geldiğimizde, oyun dengelemesinde, oyun metasını oldukça etkileyecek,pek çok çalışma yapıldı ve bu bizi Defender’ın durumunu tekrar değerlendirmeye itti. Tankın hala iyi bir tank olduğunu ve şimdiki metanın en önemli kısmının yüksek seviye ağırlar olmadığını düşünüyoruz. Ancak Defender oyuna eklendiğinden beri Avrupa’daki oyuncularımızın derin kaygıları olduğunu biliyoruz. Bu sebeple şimdilik bu aracı Avrupa sunucusunda tekrar satışa sunmama kararı aldık.

Bazılarınızın bu konuda bize katılmayabileceğini biliyoruz ve bu konudaki geri bildirimlerinizi dikkatle takip etmeye devam edeceğiz. Defender hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaya devam edin lütfen.

Savaş alanında görüşmek üzere!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇