Ana sayfa Haberler Defender Satışa Sunulacak!

Defender Satışa Sunulacak!

13
PAYLAŞ

Evet, yanlış duymadınız. Object 252U nam-ı diğer Defender tankı önümüzdeki ay World of Tanks Amerika sunucusunda satışa sunulacak. World of Tanks yetkilileri, en son 3 Mart 2017’de satışa sunulan Object 252U Defender tankını gelecek ay satışa sunmaya hazırlanıyor. Object 252U Defender tankının uzunca bir süre satılmayacağı belirtilmişti ki, 1 yılın yeterince uzun bir süre olduğunu söyleyebiliriz sanırım.

World of Tanks Amerika portalı, gelecek ay Premium Dükkan’da satışa sunulacak premium tankları açıkladı. Satışa sunulacak tanklar arasında her oyuncunun garajında görmek istediği Object 252U Defender tankı da bulunuyor.

World of Tanks Amerika sunucusu oyuncuları, 22 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında Object 252U Defender tankını satın alabilecek. Object 252U Defender bizim sunuculara gelir mi, bu sorunun cevabını bilmiyorum ama orada satışa sunulduysa bizim sunuculara da gelir diye tahmin ediyorum.

Object 252U Defender dışında, bu satışın farklı bir özelliği daha var. FCM 50 t’nin yanındaki “last chance” yazısını fark ettiniz mi? World of Tanks’ın 9.22 güncellemesiyle birlikte 8. seviye Fransız premium ağır tankı FCM 50 t, oyun içi satıştan kaldırılıyor.

Karşılaşma ayarlarının 3-5-7 olarak düzenlenmesinden sonra savaş meydanlarındaki FCM 50 t sayısında da gözle görülür bir düşüş olmuştu. Nedeni de basit, FCM 50 t’nin sınırlı karşılaşma ayarları var ve 8. seviye ağır tank olmasına rağmen 10. seviye tanklarla karşılaşmıyor.

FCM 50 t, alışılagelmiş ağır tank rollerinin dışında hızlı ve eğlenceli bir tank olarak dikkat çekiyor. Her oyuncunun garajında bulunması gereken bir tank olduğunu düşünüyorum, çünkü sınırlı karşılaşma ayarları dolayısıyla 10. seviye görmüyor ve çok iyi kredi bırakıyor. Garajınızda bir tane yoksa, bu son fırsatınız olabilir. Şahsen satıştan çekilmeden önce ben de bir tane FCM 50 t alabilirim.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇