Ana sayfa Haberler Defender Satışa Sunulacak!

Defender Satışa Sunulacak!

13
PAYLAŞ

Evet, yanlış duymadınız. Object 252U nam-ı diğer Defender tankı önümüzdeki ay World of Tanks Amerika sunucusunda satışa sunulacak. World of Tanks yetkilileri, en son 3 Mart 2017’de satışa sunulan Object 252U Defender tankını gelecek ay satışa sunmaya hazırlanıyor. Object 252U Defender tankının uzunca bir süre satılmayacağı belirtilmişti ki, 1 yılın yeterince uzun bir süre olduğunu söyleyebiliriz sanırım.

World of Tanks Amerika portalı, gelecek ay Premium Dükkan’da satışa sunulacak premium tankları açıkladı. Satışa sunulacak tanklar arasında her oyuncunun garajında görmek istediği Object 252U Defender tankı da bulunuyor.

World of Tanks Amerika sunucusu oyuncuları, 22 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında Object 252U Defender tankını satın alabilecek. Object 252U Defender bizim sunuculara gelir mi, bu sorunun cevabını bilmiyorum ama orada satışa sunulduysa bizim sunuculara da gelir diye tahmin ediyorum.

Object 252U Defender dışında, bu satışın farklı bir özelliği daha var. FCM 50 t’nin yanındaki “last chance” yazısını fark ettiniz mi? World of Tanks’ın 9.22 güncellemesiyle birlikte 8. seviye Fransız premium ağır tankı FCM 50 t, oyun içi satıştan kaldırılıyor.

Karşılaşma ayarlarının 3-5-7 olarak düzenlenmesinden sonra savaş meydanlarındaki FCM 50 t sayısında da gözle görülür bir düşüş olmuştu. Nedeni de basit, FCM 50 t’nin sınırlı karşılaşma ayarları var ve 8. seviye ağır tank olmasına rağmen 10. seviye tanklarla karşılaşmıyor.

FCM 50 t, alışılagelmiş ağır tank rollerinin dışında hızlı ve eğlenceli bir tank olarak dikkat çekiyor. Her oyuncunun garajında bulunması gereken bir tank olduğunu düşünüyorum, çünkü sınırlı karşılaşma ayarları dolayısıyla 10. seviye görmüyor ve çok iyi kredi bırakıyor. Garajınızda bir tane yoksa, bu son fırsatınız olabilir. Şahsen satıştan çekilmeden önce ben de bir tane FCM 50 t alabilirim.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇


 • Dragut Özben

  eu serverına gelmez. at fava bekle 😉

 • FIRAT KARABULUT

  Para hazır bile. Her türlü de gelecek bizim sunucuya da. Hem koleksiyon için hem zevk için alacağım tanklardan biri.

  • Enes Dursun

   Artyler bence oyunu heyecanlandırıp camperları hareketlendiriyor. Kalkmasını anca camperlar ister

   • FIRAT KARABULUT

    Senin kafana göre % 95’lik kesim kamp yapan oyuncu ha? Artyler hem tarihteki amacına uymuyor hem de bu oyuna uymuyor. Biraz araştırma yapsan bu oyuna uymadığını sen de görürsün. Ama nerde. Ancak laf atayım tartışma olsun.

    • Enes Dursun

     Hocam ben %95lik kesime laf etmiyorum. O kesimdeki artyler kaldırılsın diyen bi kesime lafımı ediyorum. Ayrıca artylerin amacı zaten destek. Şuanki fırtına obüsleri de cephe gerisinden cepheye destek veriyor ister yerleşim yeri ister tank olsun. Oyunda da tanktan baska bir sey olmadigi icin haliyle tanka ateş ediliyor. İşini bilen adam arty olan haritada arty’ye göre pozisyon alır. Hala dmg yiyorsan da artık orası da şansa biraz. Can sıkıcı olsa da bazen oyunu hareketlendirebiliyor nacizane görüşüm

     • Enes Dursun

      Ha ayrıca siz de arty alın oynayın madem artyler op madem tek atıyorlar can sıkıyorlar siz de oynayın deneyin bakalım. Şahsen arty güncellemesinin ardından bayağı güçsüz ve zevksiz oldular bana göre.

     • Enes Dursun

      Vermiş veriştirmişsin ayrıca konu defender ama sen wgden girmişsin rng artylerden cıkmışsın sacma sapan konuyla alakası olmayan tartısma ortamı yaratan sizin yorumlarınız. Ben sadece kendi fikrimi söyledim tıpkı sizin gibi

     • FIRAT KARABULUT

      Öyle konuların altına öyle ilginç yorumlar yapıldı ki aklın hayalin durur. Ne alakası var dersin. Yukarıdaki resimde sürpriz yazıyor. Ben de bana göre muhtemel olanı yazdım. Progetto tankının özellikleri aklıma geldi ve konu değişti bana göre. Bu oyunun sence de asıl sorunu az tank olması mı? Yeni ağaçlar birbirinin kopyası gibi. Oyuncuların yakındığı az ağaç mı sence de? Oyuncular MM diyor, RNG diyor, arty diyor, sunuculardaki sorunlardan yakınıyor. Ama bu lanet yöneticiler öküz gibi seyrediyor. Biz yeni bir top getiriyoruz da, bilmem ne de… Asıl sorun çözülmedikçe biz daha çok tartışırız, daha çok yakınırız. Neyse iyi eğlenceler dilerim.

     • Enes Dursun

      Haklısın kardeşim bence de kalkmalı. Tam kaçtım diyorum tak arty mermisi sayesinde durduruluyorum gereksiz saçma sapan faydasız aletler. Sinir krizi geçirtir adama

     • Enes Dursun

      Aynen öyle getirdikleri tankların zaten tarihi açıdan alakası yok. Hep kağıt üzerinde tanklar ufak tefek değistirip sunuyorlar önümüze. Teşekkür ederim size de iyi eğlenceler

     • FIRAT KARABULUT

      İşini bilen adam artylere göre pozisyon alır diyorsun. Sen bile diyorsun bunu farkında olmadan veya farkında olarak. Bundan şikayetçiyim işte. Bu oyun artylerin oyunu oldu. Arty varsa şuraya gideyim, arty yoksa buraya gideyim… Bu oyunu artyler belirliyor. Ancak arty dediğin şey tank yakalamaktan ziyade alan hasarı verir. İstese de tank vuramaz yani. O kadar çabuk hareket edemezler. Tank oyununda yerleri yok yani. Allah bin belasını versin bu oyuna artyleri sokanın. Ben de böyle düşünüyorum.

 • Cowboyfromhell

  Wg böyle bişey yaparsa sivar yani çok net.8 seviye kale,ekip savaslari direk p2w olur.Bu tank güçlü cok net bu.Sirf NA da oyuncu çekmek için yapilacaksa cok buyuk hata yapilir.

 • Nihilanth

  Şu defenderdeki modelleme hatalarını nezaman düzeltecekler merak ediyorum