Ana sayfa Almanya Dicker Max ve E25 Normal Tank mı Oluyor?

Dicker Max ve E25 Normal Tank mı Oluyor?

0
PAYLAŞ

WG Fest etkinliklerini takip eden, yabancı bloglardaki yazıları okuyan, videoları izleyen dikkatli gözler oyunla ilgili bir gelişmeyi hemen yakaladı. Oyunun geleceğinde Dicker Max ve E25 premium tanktan normal tanka dönüşüyor! Mu acaba?

Elbette bu durumu ilk keşfeden sizler değilsiniz. Wargaming çalışanı Thaine Lyman, başka bir röportajındaki açıklamasında “Bunu sadece sunumu doldurmak için yaptık” ifadesini kullandı. Peki, sunum ne üzerineydi? En sağda yer alan Maus tankında alternatif bir tank dalıyla ilgili olan sunumda amaç Maus’a gidişi göstermekti, Ferdinand’a değil.

World of Tanks sitesinde yayınlanan “World of Tanks İçin Gelecekte Neler Var” yazısında Alman teknoloji ağacının nasıl değişim gösterdiğini görebilirsiniz. Tiger P’den sonra VK 100.01 P’ye geçişi gösteren alttaki görselde Dicker Max veya E25’le ilgili bir bilgi paylaşılmamış. 
Wargaming’in ne üzerine çalıştığıyla ilgili şu an için elimizde çok fazla bir bilgi yok. Ama Dicker Max ve E25’in premium tank yerine normal tank olarak satılmayacağını söyleyebilirim. En azından yakın gelecekte böyle bir durum yok.