Ana sayfa Haberler Dolph Lundgren, World of Tanks Elçisi Oldu

Dolph Lundgren, World of Tanks Elçisi Oldu

1
PAYLAŞ

Dolph Lundgren’i hatırlayanınız var mı? Soruyu yanlış sordum sanırım, doğrusu “Dolph Lundgren’i unutanınız var mı?” olacaktı. Rocky 4’ü izlemiş olanlar hemen hatırlayacaktır. Lundgren, Rocky 4 filminde unutulmaz karakter Ivan Drago’yu canlandırmıştı. Apollo Creed’i öldüren, sonrasında Rocky’e zor anlar yaşatan Rus Ivan Drago filmin sonunda, Amerikan Rocky’e nakavt olmuştu. Baştan sona Amerikan propagandası yapan Rocky 4 filmi, ülkemiz televizyonlarında da birçok gösterildi. Film hakkında çok konuştuk. Konu doksanlar olunca çenem açılıyor.


Rocky 4, He-Man, Evrenin Askerleri, Cehennem Melekleri gibi filmlerdeki rolleriyle hafızalara kazınan Dolph Lundgren, World of Tanks’in İsveç elçisi oldu.


Facebook hesabından paylaştığı görsellerle World of Tanks’ın İsveç elçisi olduğunu duyuran Lundgren, hayatındaki en alışılmadık ünvana sahip olduğunu söylemiş ve Moskova’daki WG Fest’e katılacağını belirtmiş.

Daha önce World of Warships için Steven Seagal’le anlaşan Wargaming, Dolph Lundgren’in de katılımıyla birlikte kirli dövüşe hazırlanıyor diyebilirim.

Aramıza hoşgeldin Dolph!