Ana sayfa İngiltere Excalibur Süper Test’te!

Excalibur Süper Test’te!

0
PAYLAŞ

Yepyeni bir İngiliz tank avcısı Süper Test’e giriş yaptı: Excalibur. Kişisel görevlerde ödül olarak verilecek 6. seviye İngiliz premium tank avcısı Excalibur, 180 derece dönebilen bir kuleye sahip. Heybetli görünüşüne rağmen tankın hareketliliği çok iyi. Özgül gücü 18 b.g./ton olan tank saatte 50 km hıza ulaşabiliyor. Bunun dışında İngiliz tanklarının ortak özelliği olan top eğim açısına sahip. Tankın 10 derecelik top eğimi engebeli araziye uyum sağlayabiliyor.

World of Tanks yetkilileri Süper Test’te tankı iki farklı topla deneyecek:
• Dakika başı hasarı yüksek olan 76 mm’lik top, 1.6 saniyelik nişan alma hızı ve 165 mm deliş gücüyle dikkat çekiyor. Yüksek isabetliliği ve mermi başına düşük hasar gücüyle öne çıkan bu topla, uzak mesafeden destek atışlarıyla takımınıza katkı sağlayabilirsiniz. 76 mm’lik topun istatistikleri alttaki görseldeki gibidir.

• Tankın 120 mm’lik topu patlayıcı mermi atıyor. 70 mm deliş gücüne ve 450 can puanı hasara sahip olan bu top, zayıf zırhlı tanklar üzerinde hayli etkili olacağa benziyor. 120 mm’lik topun istatistikleri alttaki görseldeki gibidir.

Süper Test sonuçlarına göre World of Tanks yetkilileri hangi topu seçeceklerine karar verecek.