Ana sayfa Haberler Franken ve Stein Ne Zaman Gidecek?

Franken ve Stein Ne Zaman Gidecek?

0
PAYLAŞ


World of Tanks’ın Cadılar Bayramı için özel olarak hazırladığı “Leviathan’ın İstilası” etkinliği eğlenceli bir etkinlikti ve oyuna ilgisini kaybeden birçok oyuncunun geri dönmesini sağladı. Etkinlik kapsamında garajınıza gelen Franken ve Stein tanklarıyla oynuyordunuz ve öteki dünyadan bu dünyaya geçip canlılar alemine kıyameti getirmeye çalışan Leviathan’a engel oluyordunuz. En azından engel olmaya çalışıyordunuz.

Leviathan’ın İstilası etkinliği için garajınıza gelen Franken ve Stein tankları, etkinliğin bitişinin üzerinden bir ay geçmesine rağmen hala garajınızda duruyor. Bu tankların 9.21 güncellemesinde garajınızdan kaldırılması planlanıyor. Franken ve Stein tanklarıyla biriktirmiş olduğunuz deneyim de 1. seviye Fransız tankı FT’ye aktarılacak.

Deneyimlerin 1. seviye tanka aktarılması konusunda şikayetleri olan arkadaşlar için belirteyim, daha önceki etkinliklerde de kazanılan deneyimler 1. seviyedeki tanka iletilmişti.

Herhangi bir aksilik olmazsa, World of Tanks’ın 9.21 güncellemesi 12 Aralık’ı 13 Aralık’a bağlayan gece gelecek. 13 Aralık’ın sabahında Franken ve Stein artık garajınızda olmayacak.