Ana sayfa Wargaming Geliştiricilerle Soru&Cevap (8 Mayıs 2017)

Geliştiricilerle Soru&Cevap (8 Mayıs 2017)

4
PAYLAŞ

World of Tanks Polonya topluluk yöneticisi Falathi, ufak bir soru&cevap etkinliğine katıldı. Pek bir şey yok ama yine de paylaşmaya değer.

● Yeni, tekerlekli savaş araçlarını yakında sunmayı amaçlıyoruz. Bu modun ilk prototipleri Konvoy kipi sırasında denenmişti.
● Yeni haritalar çıkarmak şu an için önceliğimiz değil, bir süre yeni harita olmayacak. Şu anda tüm ekip HD haritaları oyuna sunmakla uğraşıyor.
● Tarihsel kip üzerindeki çalışmalar şu an için durdu, şu an için Ön Cephe kipini geliştirmek için çalışıyoruz.
● ST-II hakkında herhangi bir yorumum olmayacak, bilgi paylaşımına müsait bir konu değil.
● 30’a 30 modu başarılı bir şekilde test edildi, bundan sonra adım Sandbox sunucusunda bu kipi test edecen oyuncuların geri dönüşlerini geliştirmek üzerine olacak.
● 9.18 güncellemesini düzgün bir şekilde yapmak için çalışıyoruz, şu an için gelecekte olabilecek küçük değişikliklerle ilgili bilgi topluyoruz.
● Wargaming yeni bir ulusu oyuna sunmak için çalışıyor, bu ulusun Polonya ulusu olması gayet olası.
● Şu an için HD haritalar öncelikli, herhangi bir zaman çizelgemiz yok fakat bu değişimin HD tanklardaki kadar yavaş olmayacağını söyleyebilirim.
● EU3 sunucusuna ihtiyacımız yok, problem altyapıdan kaynaklanıyor.
● Sunuculardaki Özel Teklifler her sunucuya farklı teklifler olarak düzenleniyor, buradaki en önemli şey tankların popülaritesi. Oyuncular, genellikle tüm sunucuları bir olarak görmek istiyor fakat her sunucunun kendine has bir fiyat politikası ve karakteristikleri var, tüketicinin satın alma gücü gibi.