Ana sayfa Haberler Geliştiricilerle Soru&Cevap: Sınırlı Karşılaşma Ayarları

Geliştiricilerle Soru&Cevap: Sınırlı Karşılaşma Ayarları

7
PAYLAŞ

World of Tanks geliştiricileri, bir canlı yayın etkinliğinde Rus topluluk katılımcılarıyla bir araya geldi ve topluluk katılımcılarının sorularını cevapladı. World of Tanks 1.0 güncellemesi, karşılaşma ayarları, haritalar vs.. gibi mevzular konuşuldu. Konuları ayırmak zorunda kaldım çünkü mevzular çok uzun. Bu soru&cevap etkinliğinin ilk bölümünü de sınırlı karşılaşma ayarlarına sahip tanklara ayırdım. Önemli bilgiler var.

● Sınırlı karşılaşma ayarlarına sahip premium tanklar için önümüzde iki seçenek var: sınırlı karşılaşma ayarları özelliğini kaldırabiliriz veya birtakım istatistiklerini değiştirebiliriz. Karşılaşma ayarlarını değiştirme özelliğini test ettik ama sonuçlardan memnun kalmadık. Şimdi ikinci yoldan ilerliyoruz, tankların yani istatistiklerini güncelliyoruz. İlk tank KV-5 olacak ama bunu nasıl yapacağımızla ilgili birtakım sorunlar var.

● Değişiklikler, KV-5’e sahip oyuncular tarafından Sandbox ve Süper Test sunucularında denenecek. Sonuçların ne olacağını şimdilik bilemiyoruz ama sonuçlara göre ne yapacağımıza ve oyunculara bir tazminat sunacaksak bunun ne olacağına karar vereceğiz.

● KV-5’te bunu yapmamızın en basit yolu öndeki küçük kuleyi iyileştirmek ve deliş gücünü artırmak olacak.

● KV-5 ile başladık, çünkü bu konuda biraz kötü bir üne sahip ve oyunda neredeyse hiç görünmüyor. KV-5’ten sonra muhtemelen IS-6 ile devam edeceğiz.

● Sınırlı karşılaşma ayarlarına sahip tankların iki farklı yanı var: bu tanklara sahip olanlar ve bu tanklara karşı oynayanlar. Kısacası, sınırlı karşılaşma ayarlarına sahip tankların özelliklerini değiştirmek bu yüzden biraz zor. Ama bu tankların güncellenmesini daha fazla geciktiremeyiz, artık son noktaya geldiğimizi düşünüyoruz.

● Tüm premium tankları bir anda iyileştirmek gibi bir planımız yok, fakat KV-5 dengelemesi yolunda giderse diğer tankları da hızlıca güncelleyebiliriz. Burada bizim için en kötü yok hepsini tek tek yapmak, en iyi yolsa en uygun çözümü bulmak ve diğer tüm tankları bu çözüme göre güncelleyerek süreci hızlandırmak olacak.

● Her tanka farklı gözle bakıyoruz, bizim için tüm tanklar aynı değil. IS-6 farklı, çünkü zırhı ve deliş gücü var; FCM 50 t farklı çünkü hızlı ve top kullanımı çok iyi.

● Ne olursa olsun, sınırlı karşılaşma ayarlarına sahip tanklar oyunda olacak, bu yüzden tanklarınızı satmayın.

● Karşılaşma ayarı değişikliklerinden memnun kalmayacak oyuncular için farklı tazminat çözümleri arıyoruz. Bu yollardan biri de oyunculara aynı seviyede başka bir premium tankla takas imkanı sunmak.

● Sınırlı karşılaşma ayarlarının tamamen kaldırılması da gündemde ama biz şimdilik bu seçeneği düşünmüyoruz.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇