Ana sayfa Haberler Güle Güle 2018, Hoş Geldin 2019

Güle Güle 2018, Hoş Geldin 2019

0
PAYLAŞ

Herkese mutlu yıllar! 2018 yılı benim için iyi bir yıl oldu, umarım sizin için de sağlık, mutluluk ve huzuru bulduğunuz bir yıl olmuştur. Umarım yeni yılda her şey gönlünüzce olur.

Oyuncu olarak, 2018’de bir sürü 10. seviye tank açtım, bol bol ammo rack attım ve farklı tanklarla oynadım. Topluluk Katılımcılığı tarafındaysa İngiltere’deki Tankfest etkinliğine gittim, Topluluk Katılımcılığı programını daha iyi bir yere getirmek için çalıştım ve World of Tanks’ın yeni eklediği premium tankları hesabımda test ettim. Kişisel olarak da terfi aldım ve sevdiğim kadınla hayatlarımızı birleştirmek yolunda ilk adımı attım.

2018’de kötü şeyler de oldu tabi. Spordan uzak kaldım, bunun sonucunda kilo aldım ve bu sene oyuna biraz fazlaca odaklandığım için çok az kitap okudum. Kitap okuma kısmını bu yıl telafi etmeyi planlıyorum ama fazla kiloları nasıl atacağım, orası tam bir muamma.

Hemen hemen birçoğunuzun bildiği üzere 2 yıldan uzun süredir World of Tanks topluluk katılımcısı olarak bu sitede World of Tanks’la ilgili içerikler üretiyorum. “O kadar oldu mu ya?” diyeceğim çok şey var ki, bunların başında bu siteye ilk içeriği eklediğim 15 Ekim 2016 tarihi geliyor. Bunun yaklaşık 1,5 ay sonrasında da, tam olarak 27 Kasım 2016 tarihinde World of Tanks’ın topluluk katılımcılığı programına katıldım.

World of Tanks topluluk katılımcısı programının bir üyesi olarak çok mutluyum ve sizlerle en yeni haberleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum. 2019’da RNG’niz bol olsun!

Mutlu yıllar!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇