Ana sayfa Hakkımda

Hakkımda

cigulipaf-hakkimda

Merhaba Komutanlar!

World of Tanks’a Cigulipaf adıyla kayıtlıyım. Hesabımı Temmuz  2013’te açtık ve açtığım günden bu yana World of Tanks oynuyorum. İlk başlarda gayet sıradan bir oyuncuyken Ohzman, Quickybaby, Circonflexes gibi yayıncıları takip ederek oyunumu geliştirmeye çalıştım. Hâlâ da çalışıyorum ve her gün oyunla ilgili yeni bir şeyler öğreniyorum.

Oyuna olan ilgim arttıkça, farklı mecralarda oyunla ilgili araştırma yapmaya başladım. Başlarda oyunumu daha iyi hale getirmek için yaptığım bu araştırmalar sonunda bilgi birikimim arttı. En sonunda da öğrendiğim bilgileri benim gibi oyuncularla paylaşma ihtiyacı hissettim. 2016 yılının Ekim ayında bu blogu açtım ve o günden bu yana, World of Tanks haberlerini sizlerle paylaşıyorum. Aralık 2016’da World of Tanks Türkiye topluluk katılımcısı oldum.

Lütfen beni Wargaming çalışanlarıyla karıştırmayın. Ben Wargaming çalışanı değilim, sizler gibi oyuncuyum ve bu blogdan pek bir para kazanmıyorum. Blog yazılarımla sizlerin oyuna olan ilgisini artırmaya katkı sağladığım için ara sıra Wargaming’den çam sakızı çoban armağanı tadında oyun içi hediyeler alıyorum, o kadar.

Bloga gelince, araştırmaya devam! İlginç haberleri, oyun içi değişiklikleri ve tarihi araştırmaları sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Aklınızda herhangi bir şey varsa benimle paylaşmaktan veya iletişim kurmaktan çekinmeyin. Hiçbir zaman unutmayın…

Cigulipaf her zaman burada!