Ana sayfa Haberler Harkov Haritası Süper Test’te!

Harkov Haritası Süper Test’te!

0
PAYLAŞ

Sıkıcı şehir haritalarından bir tanesi daha Süper Test’e girdi. Başlıktan da anlayacağınız üzere Harkov haritasından bahsediyorum. Hafif zırhlı tanklar için oyunun en sıkıcı haritalarından bir tanesi olan Harkov haritasıyla ilgili Wargaming’in aklında birtakım değişiklik planları var.

World of Tanks Türkçe forumunda yazan Wargaming.net Topluluk Koordinatörü vuque, haritanın güncellenmiş versiyonuyla ilgili birtakım bilgiler paylaştı. Aynen aktarıyorum:

Bugün Süper Test’te Harkov haritasının güncellenmiş versiyonu ortaya çıkıyor. Zayıf zırha sahip araçlar da dahil olmak üzere, bütün araç sınıfları için haritayı daha oynanabilir hale getirecek değişiklikler yaptık. Haritanın açık noktaları (1. ve 2. bölgeler) oldukça büyük değişikler geçirdi – bu kısmı şehir ile aynı seviyeye yükselttik ve çalılar ve ufak korunaklar ekledik ki etkili atışlar yapma şansına sahip olunsun. Bu değişiklikler haritanın açık kısmı ile şehir kısmı arasındaki etkileşimi düzeltecektir.

Şehir kısımları (3. bölge) basitleştirildi – bu savaşları daha kontrol edilebilir hale getirecektir.

Şehir merkezi (4. bölge) ile ilgili bazı değişiklikler yapıldı – bölgede yer alan korunaklar azaltıldı. Ayrıca haritanın merkeze girişi kapalı olan bir versiyonunu test edip, bunun araçların pozisyon almasında ve çarpışma noktalarına odaklanmalarına nasıl etki edeceğini gözleyeceğiz.
Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇