Ana sayfa Süpertest Hayalet Şehir Süper Test’te!

Hayalet Şehir Süper Test’te!

0
PAYLAŞ


Hayalet Şehir haritası, World of Tanks’ta Hücum Kipi haritası olarak mevcuttu. IS-7 (R), T-62A (R), AMX 50B (R) gibi tanklarla oynanan Hücum Kipi, belirli bir süre oyunda kaldı. Hücum Kipi haritası olarak oyunda yer alan Hayalet Şehir haritası şimdi de rastgele savaşlara eklenecek.

World of Tanks yetkilileri Hayalet Şehir haritasını Süper Test’te deniyor. Haritada her iki takım için de bir denge gözetiliyor ve gerekli değişiklikler yapılıyor. Test başarılı olursa harita tasarım ekibine gidecek ve son rötuşlar yapılacak. Ne gibi değişiklikler var, bir göz atalım.

• Harita eskisine göre genişlemiş olabilir ama temel değişikler hala aynı duruyor. Haritanın merkezindeki binalar ve simetrik yapılar korunan özellikler arasında yer alıyor.
• Hayalet Şehir haritası daha da büyüdü. 1000×1000 metre büyüklüğe ulaşan harita, her sınıftan tanklar için uygun alanlar sunuyor.
• Harita oyuna ilk eklendiğinde şehrin ortasındaki yapılar zırhlı tanklar için uygun bir oyun imkanı sunuyordu, yenilenen haritada her sınıftan tanklar rahatça oynayacak.
• 1 nolu alan haritanın açık kısımlarından oluşuyor, düşmanı erkenden gözetleme için uygun alanlar burada yer alıyor ama 4 nolu alana dikkat etmeniz gerek.
• 2 nolu alanın ortasındaki yapılar hala duruyor, bu da zırhlı tankların ve onları arkadan yakalamak isteyen orta tankların parlayacağı alanlar olarak dikkat çekiyor. Hepsi bir koridor şeklide olsa da çapraz ateşte kalmamak için bu alanda gayet dikkatli oynamanız lazım.
• 3 nolu alanda deyim yerindeyse hafif ve orta tankların kovboy düellosuna tutuşacak. Bu alanda oynayan tankların sürekli hareket halinde olması önemli, çünkü buradaki savaşın yönünü belirleyecek şey hareketlilik. Buradaki alanlarda üstünlük kurarsanız haritanın ortasında yer alan düşman tanklarını çapraz ateşe tutabilirsiniz.
• 4 nolu alanlar tank avcılarının atış yapabileceği yüksektiler olarak dikkat çekiyor, buradaki mevkilerden takım arkadaşlarınızı savunabilir ve düşmana hasar verebilirsiniz.

Haritanın kaderini Süper Test sonuçları belirleyecek. Bu arada destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇