Ana sayfa Haberler İsveç Ağır Tank İyileştirmeleri Süper Test’te

İsveç Ağır Tank İyileştirmeleri Süper Test’te

0
PAYLAŞ

World of Tanks ekibi, İsveç ağır tank hattına iyileştirme yapmayı planlıyor. İsveç ağır tank hattındaki tanklar Emil I, Emil II ve Kranvagn güncel iyileştirme değerleriyle Süper Test’e giriş yaptı.

İsveç ağır tank hattı, çok iyi kule zırhı ve top alçalma değerine sahip, şarjöründe dört mermi yer alan tanklardan oluşuyor. Güncel durumda, İsveç ağır tankları diğer milletlerdeki şarjörlü tanklar gibi bir oyun stiline sahip: şarjördeki mermiler çok kısa sürede yüksek hasar veriyor fakat yükleme süresi uzun sürüyor. Yükleme süresi, şarjörlü tanklarla oynayan oyuncuların uzunca bir süre savaş dışı kalması anlamına geliyor, World of Tanks ekibi de tam olarak bunu kırmak istiyor.

İskandinav tanklarının oynama stillerini bozmadan yükleme sürelerini ve mermi başına hasarı artırmak, bunun karşılığında da şarjördeki dört merminin birinden feragat edecekler. Son durumda kendinizi şarjörü doldurma ikileminde daha çok bulacaksınız. Ek olarak, 120 milimetrelik top kullanan Emil II ve Kranvagn’ın mermiler arasındaki geçiş süresi kısalıyor; böylece diğer güncellemelerle birlikte Kranvagn’ın dakika başı hasarı %20’den fazla artacak. Değişikliklere bir göz atalım.

Emil I

Emil I’in şarjördeki mermi sayısı 4’ten 3’e düşüyor, fakat mermi başına hasarı ve yükleme süresi artıyor. Böylece dakika başı hasarı 2.000’i geçiyor.

Emil II

Emil II’nin de şarjördeki mermi sayısı 4’ten 3’e düşüyor, mermi başına hasarı ve yükleme süresi artıyor. Bunun dışında şarjördeki mermi geçiş süresi 3.33 saniyeden 3 saniyeye iniyor. Son değişikliklerle birlikte dakika başı hasarı 2.500’i geçiyor.

Kranvagn

Kranvagn’ın şarjördeki mermi sayısı 4’ten 3’e düşüyor, mermi başına hasarı ve yükleme süresi artıyor. Bunun dışında şarjördeki mermi geçiş süresi 3 saniyeden 2.75 saniyeye iniyor. Son değişikliklerle birlikte dakika başı hasarı 2.900’ü geçiyor.

Kasım 2016’daki 9.17 güncellemesiyle İsveç tankları oyuna eklenmişti. İsveç ağır tank dalı, o dönemden bu yana herhangi bir iyileştirme almadı ki, bu da yaklaşık 28 ay gibi çok uzun bir süre demek. Sanırım World of Tanks ekibi, İsveç ağır tank güncellemeleri konusunda “geç olsun, güç olmasın” sloganıyla hareket ediyor.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇