Ana sayfa Haberler Kişisel Görevlerle İlgili Güncelleme

Kişisel Görevlerle İlgili Güncelleme

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın 9.20.1 güncellemesinden sonra birtakım sorunlar çıkmış, bu sorunları çözmek için mikro güncellemeler yayınlanmıştı. Bu mikro güncellemelerin yayınlanmasının ardından kişisel görevler devre dışı kalmıştı. World of Tanks geliştiricileri bir süredir bu sorunu çözmeye çalışıyorlardı ki, sorun çözüldükten sonra resmi bir açıklama da gelmişti.

World of Tanks İngilizce topluluk koordinatörü MrConway’in açıklamasına göre kişisel görevlerle ilgili yaşanan sorundan dolayı herkese 1 adet kadın mürettebat ve 1 adet emir verilecekti. Emrin bu hafta içerisinde, kadın mürettebatın da gelecek hafta verileceği söylenmesine rağmen emir hala gelmedi. Bu sorunla ilgili olarak Wargaming.net Topluluk Koordinatörü vuque, World of Tanks Türkçe forumuna kısa bir açıklama yazdı. Açıklamanın tam metni şu şekilde:

Kişisel Görevlerle ilgili gelişme; kişisel görevler geri gelmesine rağmen henüz çözülmemiş bir kaç tane problem bulunmaktadır. Bu sorunlar tamamen çözüldükten sonra hediyemiz olan ücretsiz Emir ve Kadın mürettebat üyesi seviye 4 üzeri bir aracı bulunan bütün oyunculara verilecektir.

Olası bütün rahatsızlıklar için üzgün olduğumuzu ve sabrınız ve anlayışınız için size teşekkür ettiğimizi belirtmek isteriz.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇