Ana sayfa Haberler Kişiye Özel Teklifler: Premium Tank, Premium Gün ve Altın

Kişiye Özel Teklifler: Premium Tank, Premium Gün ve Altın

0
PAYLAŞ

World of Tanks’ın geçtiğimiz günlerde Türk oyunculara sunduğu teklifi hatırlıyor musunuz? Altın bedeli üzerinden Türk oyunculara %50’ye varan indirim sunan World of Tanks yetkilileri bu sefer teklifi genişletti. World of Tanks’ın yeni teklifi, bedava premium tank, serbest deneyim dönüşümü ve 30 adet 1 günlük premium içeriyor.

1 Ekim sonuna kadar altınla premium tank aldığınızda, sonraki iki hafta içerisinde World of Tanks size bu altını iade ediyor. Evet, yanlış duymadınız. İade ediyor, yani premium tankınız bedavaya geliyor. Birden fazla tank satın aldığınızda, en pahalı tankın değeri hesabınıza geri gelecek.

Premium tank dışında farklı teklifler de var. Yine 1 Ekim’e kadar altınla yaptığınız deneyim dönüştürme işlemleriniz de iade olacak. Bu teklifte 20.000 deneyime kadar olan deneyim dönüştürme işlemlerinizde harcadığınız altın iki hafta içinde iade edilecek.

Premium tank ve deneyim dönüştürme teklifi dışında yeni bir teklif daha var: 30 günlük esnek premium. Bu teklifte de kendi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz 30 adet 1 günlük premium jetonu veriyor. Her jeton, oyuna girdiğiniz ilk savaşta aktif oluyor. Yani 30 adet 1 günlük premium almış oluyorsunuz ve bu jetonlar, siz ne zaman aktif etmek isterseniz o zaman aktif olacak. Bu teklifin oyunda hali hazırda bulunan 30 günlük premiumdan farkı da, 30 günlük premium aldığınızda, adı üzerinde 30 gün sonunda sona eriyor. Benim gibi hafta içi oyun oynamaya pek fırsat bulamayan bir oyuncuysanız 30 adet 1 günlük premiumun ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlamışsınızdır.

Buraya dikkat! Bu teklifler tıpkı bir önceki altın indirimi teklifinde olduğu gibi sınırlı sayıda oyuncuya sunuldu. Yani tüm bu premium tank, serbest deneyim dönüştürme ve 30 günlük esnek premium teklifleri her oyuncu için aktif olmadı, dolayısıyla sizin için de aktif olmamış olabilir. Ben kendi hesabımla oyuna giriş yapıp “Savaş Zekası” alanına gittiğimde bu tekliflerin hiçbirinin bende olmadığını gördüm, umarım siz de benim kadar şanssız olmazsınız. Tüm bu tekliflerin sizin hesabınıza tanımlanıp tanımlanmadığını görmek için oyuna giriş yapın ve Ayarlar’daki “Savaş Zekası” alanına giriş yapın. Umarım size bir teklif gelmiştir.