Ana sayfa Haberler Mini Maraton Geliyor (Type 64 Değil)

Mini Maraton Geliyor (Type 64 Değil)

4
PAYLAŞ

World of Tanks portalı, Şubat Ayı etkinlik takvimini açıkladı ve etkinlikte dikkati çeken bir şey var: Mini Maraton. 4–18 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Şubat ayı mini maratonunda, günlük görevleri tamamlayarak premium tank kazanabilirsiniz. Peki, hangi premium tank gelecek? Şahsen ben hangi tankın geleceğini bilmiyorum, bilseydim size söylerdim.

Maraton denildiğinde aklınıza direkt olarak 8. seviye premium tank gelmesi çok normal ama bu kelimedeki illüzyona aldanmayın, çünkü başında “mini” var. Şu ana kadar Mini Maraton’larda 6. seviye premium tanklar verildi. Hangi tanklar vardı?

Şu ana kadar mini maratonlarda verilmiş tankları sıralayayım: TOG II*, Dicker Max, T-34-85M ve Heavy Tank No. VI. Geriye geniş bir skalada tanklar kalıyor. Bu tankları çıkartacak olursak geriye M4 türevleri, Tiger 131, T-34-85 Rudy, AC 4 Experimental, Cromwell B, Pz.Kpfw. IV Schmalturm, Pudel, Type 64, Skoda T40, Strv m/42-57 Alt A.2 ve SU-100Y kalıyor. Bu tanklardan bazıları çok iyi, bazılarıysa cidden çok kötü. İhtimaller düşük olsa da 7. seviye premium tank da maratonla verilebilir. Peki, elimizde Mini Maraton’la ilgili hangi bilgiler var?

World of Tanks Lehçe Topluluk Yöneticisi Falathi’nin World of Tanks forumunda belirttiğine göre, Mini Maraton’da 8. seviye premium tank verilmeyecek. Bunun dışında Fransız premium tankları ve Type 64 de olmayacak. Geriye ne kalıyor? Mini Maraton’da 6. ve 7. seviye arası premium tanklardan biri verilebilir.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇