Ana sayfa Almanya Murazor’la 9.17 Premium Tanklar Üzerine

Murazor’la 9.17 Premium Tanklar Üzerine

0
PAYLAŞ

World of Tanks Kıbrıs çalışanı Murazor, Wargaming’in 9.17 Süper Test güncellemesiyle birlikte değiştirmeyi planladığı premium tankları üzerine bir yazı yayınladı:
– Öncelikle söylemeliyim ki, bunlar erken değişiklikler. Testler, bu değişikliklere ihtiyacı olan tankları bize daha iyi gösterebilir.
-“Super Pershing’e neden bir değişiklik gelmedi?” Aslında Super Pershing, bütçe dostu bir premium tank ve şanslıyız ki, bu kadar iyi bir tankı 7000 altına satın alabiliyoruz. Super Pershing, 12000 altınlık değeri olan tankla aynı mı? Bence bunun cevabı çok açık.
– Şu ana kadar, basitçe çözüme kavuşturabileceğimiz, gerçekten sorunlu tankları düzeltmek istedik. Oyunda oldukça fazla T-44-100 ve T-54 Mod. 1 var ve bunların çözümü göründüğü kadar kolay değil. Ama bu onları unuttuğumuz anlamına gelmemeli, bu tankların sorunlarını çözmek için testler yapacağız.
-WZ-111 ve 112’ye gelecek olursak. 111, biraz daha çevik bir tank; kullanışlı topu ve az zırhı var. 112 biraz daha yavaş ve topu daha az kullanışlı ama daha çok zırhı var. Bu değişiklikleri yapmamızdaki sebep, bu iki tank şu ana kadar oyunda neredeyse birbirinin aynıydı. Şimdi ise daha farklı stilde oynamak gerekecek ki, bizim de istediğimiz buydu.
– M4A1 Revalorisé’yle ilgili değişiklikler çok açık.
– STA-2, Süper Test’e göre normal bir hıza ve daha iyi bir motora sahip. Diğer Japon tanklarıyla mücadele edebilecek kadar iyi.
– FV4202’nin azami hızı, bu tankı Centurion’ların seviyesine taşıdı. FV4202’nin mermi fiyatını düşürmek istiyoruz ki bu da kârlılığı artıracaktır.
– Löwe’nin ön ve yan zırhları, yeni zırh mekaniklerine göre değiştirildi. Taret zıhının da gayet iyi olduğunu düşünüyorum.
– Panther 8.8’in top eğimi Panther II’deki gibi -8’e düşürüldü. Tankın modeli de buna uygun olarak değiştirildi.